ذهن فولادی، بدن انعطاف پذیر!

 این شعار شرکت steel flex است آنها مدعی هستند هدفشان روی مردم است و تمام تجهیزات باید با عمل ذاتی مردم مطابق داشته باشد نه اینکه آنها را محدود کند. بر اساس همین اصل از پیشرفته ترین تکنولوژی درست که با کاربردی بودن سازگار است استفاده کرده اند. محصولات steel flex موقع تمرین کردن ورزشکاران در حرکات آنها دخالت نمی کند.

پرس سینه نشسته
پرس سینه نشسته

تنها چیزی که به شما ارائه می دهیم چیزی جز تجربه، تمرین طبیعی، راحت و ایمن نیست.

این وسایل شاید در نگاه اول شما را سوپرایز نکند اما قطعا از تمرین کردن با آنها لذت خواهید برد.

برند برتر استیل فلکس در واقع خواهر خوانده ی دستگاه های بادی سولید فیتنس می باشد. استیل فلکس دارای طیف برتری از تجهیزات قلبی عروقی، وزنه ها و لوازم جانبی باشگاه ها می باشد.

مرکز فعالیت شرکت steel flex در لندن می باشد.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

این شرکت طیف وسیعی از تجهیزات هوازی استیل فلکس و وزنه های آزاد و لوازم جانبی استیل فلکس را وسعت داده است.

تجهیزات هوازی استیل فلکس با استاندارد بسیار بالا ساخته شده اند که شامل تردمیل، دوچرخه، الیپتیکال های خانگی و باشگاهی می باشند.

مهمترین اصل در طراحی سیستم کنترل الکترونیکی تجهیزات ایمنی به خاطر جلوگیری از صدمه زدن به کاربر است. برای نوسانات بالا و پایین این شرکت سیستم محافظ دارد.

جلو پا ماشین
جلو پا ماشین

دستگاه های بدنسازی استیل فلکس بخصوص سیم کش های آن به ایران زیاد وارد نشد که این از بدشانسی باشگاه داران می باشد. آنهایی که از این وسایل استفاده کرده اند روان بودن دستگاه ها، خوش ساختی و زاویه های استاندارد آن را از امتیازات آن می دانند. خصوصیت دیگر وسایل بدنسازی استیل فلکس وزن سنگین این دستگاه هاست که نسبت به دیگر برندها سنگین تراست و این به دلیل بالا بودن تعداد وزنه های داخل دستگاه است به همین دلیل یک حرفه ای می تواند بدون محدودیت با آنها سنگین تمرین کند.

شاید شما دستگاه های لوله بیضی وزنه آزاد استیل فلکس را دیده باشید آنها از بهترین طراحی و کیفیت برخوردار بودند و در ایران بیشتر با این وسایل وزنه آزاد معروف شد.    

معرفی دیگر کارخانه ها
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درج آگهی بدنسازی

حداکثر 10 عکس مجاز می باشد