از سال ۱۹۷۱ شرکت بین المللی TUFFSTUFF Fitness تنها روی یک هدف متمرکز می باشد: طراحی، توسعه و ساخت تجهیزات بدنسازی با بالاترین کیفیت برای مشتریان کل دنیا.

تاف استاف در همه ی زمان ها تنها از با کیفیت ترین مواد ساخته شده در آمریکا توسط تیم مجرب و متخصص استفاده کرده است. امروزه TFI به طراحی و ساخت بیش از ۸۰ نوع محصول متفاوت در صنعت بدنسازی در خود کارخانه ی شرکت در کالیفرنیا پرداخته است.

تاف استاف یکی از بزرگترین خطوط تولیدی آمریکایی در صنعت فیتنس می باشد و تنها شرکت فیتنس باقیمانده در آمریکاست که هر مدل دستگاه بدنسازی تولید کند به راحتی می فروشد.

جلو پا دستگاه
جلو پا دستگاه

محصولات TFI بر سخت ترین رقیبی که یک شرکت می تواند با آن روبرو شود غلبه می کند و رقابت با این شرکت کار ساده ای نیست.

این شرکت از سال ۱۹۷۱ مشغول به کار است. خانواده محصولات کامل و بین المللی بدنسازی تاف استاف بیش از ۴ دهه با تجربه و تحقیق مجسم شده است. زمانیکه یک محصول از TUFFSTUFF Fitness خریداری میکنید می توانید مطمئن باشید که آخرین تکنولوژی طراحی شده در بازار فیتنس را با نشان اعتماد و با دوام بودن دریافت می کنید.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

محصولات تاف استاف شامل سه دسته بندی می باشد: محصولات خانگی، محصولات باشگاهی تجاری، محصولات کودکان و نوجوانان.

از همان سال آغاز شرکت، تاف استاف در تولید محصولات بدنسازی خانگی پیشتاز بوده و اولین سیستم باشگاه خانگی کامل را در دنیا تولید کرد. کیفیت محصولات خانگی شرکت تاف استاف با محصولات باشگاهی آن هیچ تفاوتی ندارد و از همان مواد با کیفیت بالا برای این دسته نیز استفاده کرده است.

سرشانه دستگاه
سرشانه دستگاه

از سال ۲۰۰۹ تاف استاف به طراحی و تولید تجهیزات ورزشی برای کودکان ۹ سال به بالا در زمینه برنامه های آمادگی جسمانی، برنامه های ورزشی، کاهش وزن و باشگاه های تناسب اندام کودکان اقدام کرد.

در ایران به دلیل قیمت بالای این برند فقط باشگاه های برتر بدنسازی می توانند از دستگاه های بدنسازی تاف استاف خریداری کنند.    

معرفی دیگر کارخانه ها
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درج آگهی بدنسازی

حداکثر 10 عکس مجاز می باشد