ریلکس relax

شرکت ریلکس فیتنس Relax

شرکت ریلکس فیتنس یک نام شناخته شده ی چینی است که از ادغام دو شرکت پاور کرون power

شرکت صنعتی ریلکس فیتنس یک نام تجاری شناخته شده ی چینی است که در سال ۱۹۹۵ تاسیس شد. علاوه بر این، این شرکت یک سرمایه گذار ملی در صنعت فیتنس و سازنده ی تجهیزات فیتنس حرفه ای می باشد و کار خود را به آماده کردن دستگاه های فیتنس با کیفیت بالا و ارائه راه حل برای مشکلات باشگاه ها، کلوپ های ورزشی، شرکت ها و مشتری ها اختصاص داده است. طراحی و خدمات منحصر بفرد این دستگاه ها سبک زندگی سالم شما را پشتیبانی می کند. تا کنون دستگاه های فیتنس ریلکس در بیش از ۳۰ کشور و منطقه در کل دنیا به کار برده شده اند و خدمات فیتنس آن به بیش از ۱۰ هزار کلوپ ورزشی و به ۳۰ میلیون نفر عرضه می شود.

دستگاه پرس بالا سینه

دستگاه پرس بالا سینه

شرکت Relax fitness یکی از اولین توسعه دهنده ها و تولید کنندگان تجهیزات حرفه ای فیتنس است. این شرکت اظهار کرده تمام تمرکز شرکت بر روی توسعه و نوآوری در دستگاه های فیتنس می باشد. این شرکت بر روی تکنیک های کلیدی، پردازش محصولات و استانداردهای تکنیکی برای ارائه و تولید بهترین دستگاه های حرفه ای، هوشمندانه و کارآمد سرمایه گذاری می کند. ترکیب تکنولوژی، مهندسی ساختاری و طرح های تعاملی موجب تبدیل رویای تجهیزات فیتنس به واقعیت شده است.  شرکت ریلکس فیتنس دارای ۳ حق انحصاری ثبت اختراع دستگاه می باشد.

برای تماشای محصولات شرکت پاور کرون کلیک کنید

شرکت ریلکس بعنوان عامل بزرگ در صنعت فیتنس سه گواهی سیستمی بین المللی دریافت کرده است و به عنوان “بیس تجربی مرکز تست و سوپروایزر کالاهای ورزشی ملی چین” تعیین و انتخاب شده است و در ساخت استانداردهای ملی برای صنعت فیتنس مشارکت دارد.

این شرکت از سال ۲۰۰۶ تا کنون به عنوان ۱۰ کالای ورزشی برتر چین انتخاب شده است و دارای افتخارات بسیار زیادی در زمینه بهترین برند، بهترین کیفیت و بهترین کالای ورزشی می باشد.

لت واگرا

لت واگرا

دستگاهای بدنسازی ریلکس در ایران به خوبی بازاریابی و توزیع شده و یکی از بهترین و منظم ترین رویه واردات را داشته و از لحاظ کیفیت درحد مطلوبی قرار دارد. دستگاه شکم، پشت ران نشسته و دستگاه اچ از مرغوبترین دستگاه های بدنسازی این کمپانی چینی  می باشد.

  برای تماشای محصولات شرکت پاور لایف کلیک کنید

به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر پرورش اندام در رشد قدی
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۵۵دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۲۰دیدگاه
دریافت برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۴۹۸دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۴۷۲دیدگاه
تغذیه قبل وبعد تمرین بدنسازی
قبل و بعد از تمرین بدنسازی چه ...
 
۳۳۷دیدگاه
پرسش از شما و پاسخ از ما...
 
۳۱۹دیدگاه

ثبت دیدگاه