شرکت بین المللی سایبکس (Cybex) تولید کننده تجهیزات فیتنس و بدنسازی می باشد و برای نتیجه گرفتن ورزشکاران چه مبتدی و چه حرفه ای طراحی شده است. با طراحی بیش از ۹۰ دستگاه، تجهیزات Cybex در طراحی و دوام در ساختار نوآورانه می باشند و از نظر بیومکانیکی بدرستی ساخته شده تا با حداقل فشار به بدن نتیجه مطلوب و بهینه را میسر سازند، این مزیت سایبکس است.

محصولات شرکت شامل یک سری کامل از دستگاه های هوازی و قدرتی می باشد. سایبکس بیشترین تنوع در دستگاه ها را با بیش از ۱۵۰ دستگاه منحصر بفرد داراست. تجهیزات کاردیو شامل طیف کامل تردمیل، دوچرخه و الپتیکال ها می باشد.

سرشانه دستگاه
سرشانه دستگاه

سایبکس تمامی بخش های مختلف بازار از جمله باشگاه های فیتنس، تیم های ورزشی، دانشگاه ها، ارتش، باشگاه های بدنسازی، سازمان ها و ادارات، هتل ها و دستگاه های خانگی را پوشش می دهد.

این شرکت در آمریکا قرار گرفته و ۵۶۰ کارمند دارد. محصولات سایبکس در بیش از ۹۰ کشور جهان به فروش رفته اند و در سال ۲۰۱۶ سایبکس به خانواده لایف فیتنس ملحق شد. لایف فیتنس بخشی از شرکت Brans wick می باشد که حدود ۳۰۰۰ کارمند در کل دنیا دارد.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

دستگاه های بدنسازی سایبکس تقریبا در ایران انگشت شمار هستند دلیل آن نبود نمایندگی فعال این شرکت در کشور ماست. هر چه که در باشگاه های ایران از این شرکت می بینیم یا به صورت دست دوم وارد شده یا از نمایندگی های کشور همسایه خریداری شده است.

تجهیزات بدنسازی سایبکس از لحاظ ظاهر به شکیلی سایر برندهای بدنسازی آمریکا نیست ولی از لحاظ دوام و زاویه های مکانیکی از بهترین های جهان می باشد به طوری که حتی شرکت های رقیب نیز به این مهم اعتراف می کنند.

دستگاه لت
دستگاه لت

در هر کشوری دقت کنید یک شرکت به شکل بومی و از ابتدا اکثر بازار وسایل بدنسازی را به خود اختصاص داده در آمریکا سایبکس یک شرکت موفق و فراگیر شده است به طوری که شما در اکثر فیلم های تمرینات قهرمانان حرفه ای آمریکا دستگاه های بدنسازی سایبکس را مشاهده می کنید.    

معرفی دیگر کارخانه ها
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درج آگهی بدنسازی

حداکثر 10 عکس مجاز می باشد