بیستم جولای ۲۰۱۲ روز بزرگی برای شرکت نوترکس آمریکا بود چرا که دو رخداد را جشن گرفت: از یک‌سو دهمین سالگرد تأسیس Nutrex بود و از سوی دیگر شرکت با افتخار شاهد مراسم افتتاح اداره‌ی پیشرفته‌ی مرکزی Nutrex با وسعت ۸۰,۰۰۰ فوت مربع بود.

آنچه به‌عنوان یک هدف از ۱۰ سال پیش آغاز شده بود، امروز به نتایج چشمگیری رسیده است. تولید مکمل های بدن سازی و غذایی باکیفیت، Nutrex را به قدرتی بزرگ در صنعت مکمل‌های ورزشی غذایی تبدیل کرده است.

کمپانی نوتریکس آمریکا یکی از بهترین کمپانی های تولید مکمل های بدنسازی، محصولات عضله ساز، چربی سوزها و قرص های لاغری می باشد.

از جمله محصولات این شرکت می توان به:

  1. چربی سوز لیپو ۶ بلک (Lipo 6 Black)
  2. پروتئین ماسل اینفیوژن (Muscle Infuision)
  3. پودر کراتین درایو (Creatine Drive)
  4. آمینو درایو (Amino Drive)
  5. گلوتامین درایو (Glutamine Dirve)
  6. پمپاژخون هموریج (Hemo Rage)
  7. ال کارنیتین ۳۰۰۰ مایع (Liquid Carnitine 3000)
  8. و تست بوستر تی آپ (T-UP) اشاره کرد.

شایان ذکر می باشد که کمپانی Nutrex به عنوان اولین شرکت تولید کننده کپسول های مایع (۲ فاز) در صنعت تولید مکمل های بدنسازی و غذایی شناخنه می شود.

کراتین درایو نوترکس با فرمولاسیون ویژه خود از خالص ترین، بی خطر ترین و موثرترین کراتین های موجود در دنیای بدنسازی می باشد. این کراتین منوهیدرات تاثیر مستقیمی بر عضله سازی بدن می گذارد و فرد مصرف کننده با استفاده از این محصول حجم خشک با کیفیتی پیدا می کند. کراتین نوترکس به سرعت در عضله سازی و توان تمرینی ورزشکار تاثیر می گذارد و فرد مصرف کننده را به نتایج قابل ملاحظه ای می رساند.

 

آخرین مقالات
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درج آگهی بدنسازی

حداکثر 10 عکس مجاز می باشد