برنامه بدنسازی

آگهی بدنسازی

سوالات متداول

تماس با ما

درباره ما

نقشه سایت

پروفایل کاربری

logo

کمک مربی بدنسازی

 تذکر این محصول دیگر تولید وفروخته نمیشود

وظیفه کمک مربی هر باشگاه و هرتیمی پاسخ به سئوالات کوچک و متوسط ورزشکاران است وگاهی تمرین دادن انها در نبود مربی اصلی .
باشگاههای بدنسازی  ایران قالبا کمک مربی ندارند .
یک ورزشکار تازه کار بدنسازی  با سئوالات زیادی مواجه است .

ورزشکاران مبتدی از اینکه پی در پی از مربی سئوال کنند خجالت میکشند و یا احساس  میکنندمزاحمند .
آنها اکثرا” کمتر سئوال میکنندو آموزش کافی نمیبینند به همین دلیل علاقمند نمیشوند پیشرفتی هم نمیکنند و پس از چند روز انگیزه خود را ازدست میدهند و دیگر مراجعه نمیکنند و همیشه باشگاه مشتریان جدیدخود را ازدست میدهد .
۷۰ درصد ورزشکاران اکثر باشگاهها تازه کارند شایداگرهمه تازه کارها در باشگاه ماندگار شوند در اینده بانکها هم تبدیل به باشگاه بدنسازی شود .
سئوال:  آیا هیچوقت فکرکردید چگونه ورزشکاران تازه کار را بدون زحمت به ورزشکاران ثابت و همیشگی خود تبدیل کنید ؟
جواب:  آنها را غرق در اطلاعات  بدنسازی کنید درهرمرحله از زمان منبعی به آنها معرفی کنید تا پاسخ سئوالات آن مرحله را دریافت کنند .
مابه این منابع فکرکرده ایم اولین مرحله از یک ورزشکار مبتدی روش یادگیری حرکات بدنسازی است (منابعی برای مراحل بعد دردست تولید داریم) ما قصد داریم محصولی به شما معرفی کنیم تا این مشکل را برای همیشه در باشگاه شما حل کنیم .
این محصول از یک نرم افزار، یک کتاب و یکدستگاه بدنسازی فراتر است .
توجه کنید: گاهی مربیان در باشگاه نیستند حتی چندین روز .
گاهی اوقات (تقریبا همیشه) مربیان بدنسازی حوصله، وقت و انگیزه یاددهی دقیق حرکات با جزئیات آنرا ندارند .
هیچ مربی ومدیر باشگاهی نمیتواند ادعا کند همه ورزشکارانش حرکات بدنسازی را دقیق و صحیح انجام میدهند .
محصولی که ما برای شما تولید نموده ایم اطلاعات مربیان را بدون زحمت به شاگردان منتقل میکند .
نام این محصول کمک مربی است اطلاعات بالایی دارد هر روز در سرکار حاضراست اما حقوق نمیگیرد

 

کمک مربی اصلی ترین وسیله یک باشگاه است ازهمه دستگاهها و تجهیزات باشگاه مهمتر است.
این محصول رابه دیوار مرکزی باشگاه خود نصب کنید. ما تمامی کلیاتی که یک ورزشکارمبتدی باید در مرحله اول بداند درآن گنجانده ایم.

    حدود ۱۰۰حرکت بدنسازی باتصویر و شرح کامل در۷۰صفحه تمام رنگی(لامینت شده با دوام بالا ) همراه بامیز مطالعه MDF تمامی حرکات بدنسازی را با اشاره به روش انجام, تنفس, تذکرات با تصویر انجام آن توضیح داده است .
اموزش انجام حرکات حداقل حقی است که ورزشکاران پس از پرداخت شهریه باشگاه باید ازآن برخوردار باشند .
وقتی به قیمت این محصول فکر میکنید دوام و ماندگاری آنرا درنظر بگیرید . آیا این محصول باعث نمیشود چندین نفر به ورزشکاران ثابت و همیشگی شما تبدیل شوند و زحمت بسیاری از شما کم شود ؟
اگر حتی یک ورزشکار توسط این محصول به ورزشکاران سالیانه شما اضافه شود هزینه این محصول جبران میشود .البته ما مطمئنیم بازدهی ان چندین برابراست.
حتی ورزشکاران سابقه دار باشگاه هم به این محصول مراجعه میکنند و حداقل مشکلات تمرینی خود را اصلاح میکنند و شما را بابت تهیه آن تحسین میکنند .


خرید آنلاین : سفارش محصول از طریق اینترنت و پرداخت مبلغ آن درب منزل ( ارسال محصول بوسیله پست )

نظرات تعدادی از مشتریان ما که  از

محصول کمک مربی استفاده کردند.

 باشگاه سیمرغ– اول فکر میکردم کمک مربی فقط یک محصول فانتزی که میتواند به کلاس باشگاهم اضافه کند ولی بعدا دیدم چقدر کمکم کرد و بچه های باشگاه از اطلاعاتش استفاده میکنند .

باشگاه جاگوار–  این یک کار فرهنگی و شاید هیچ کتابی اینقدر مورد استفاده قرار نگیره کمک مربی مثل کتابی که خودش به سراغ ورزشکاران اومده توی باشگاه .

باشگاه تندیسان– شما نمیدونید چقدر مشکلات بخش خانمهای من حل شده نیست که ما در شهرمون مربی با تجربه خانم کم داریم کمک مربی خیال منو از آموزش بخش خواهران راحت کرده خانمها همیشه از آموزش گله داشتند .

باشگاه برادران رضایت– اول فکر کردم پولمو دور ریختم ولی واقعا مشکل آموزش در باشگاهم حل شده بچه های مبتدی خیلی راحت و روان کار میکنند بعضی وقتها سر استفاده از کمک مربی با هم بحث میکنند .

باشگاه ترکان–  ۱۰۰درصد ازکمک مربی راضیم راستش من هم مربی باشگاهم هم ورزشکار حرفه ای بعضی وقتها برای تغذیه و خواب میرم خونه خیالم راحته که یکی هست به ورزشکاران ثبت نام جدید حرکات آموزش بده به دفتردار باشگاه سپرده ام به همه مبتدیها یاد بده حرکات را با کمک مربی هماهنگ کنند البته خودم بیشتر توی باشگاه هستم اما نمیتونم اینقدر توضیح بدهم .

باشگاه کیمیا– آقا با بخش خانمها مشکل اساسی داشتم همه خانمها میگفتند ما بالاخره نفهمیدیم حرکت بدنسازی روش درست انجامش که مربی یکجور آموزش میده سابقه دارها یکجور دیگر حالا یک مرجعی هست که آموزش هماهنگ باشد .

باشگاه شمال– اگر امکانش بود که همه رشته های ورزشی مجموعه ورزشی ما یک کمک مربی داشت عالی بود .

باشگاه رضا– با قدردانی از زحمات سایت بادی فول این محصول شما باید بیشتر از اینها فروش بره قیمتش از کارایی که داره واقعا کمتره  از مطالب سایتتون استفاده کردم .

باشگاه اکسیر– راستش وقتی آگهی شما را مربی باشگاهمون نشان دادم گفت این چیز خوبی نیست و باشگاه مربی داره مگر یک کتاب آموزشی میتونه کاری بکنه و شاگردا دیگه کاری با من ندارند و اهمیت مربی میاد پایین و شاگرد خصوصی کم میشند ولی من با همه این حرفها کمک مربی رو خریدم حالا هم من راضیم هم مربی سالن چند روز پیش هم گفت فکر نمیکردم اینقدر کامل و جامع حرکات را توضیح بده ازدست سئوالات ریز و درشت بچه ها هم راحت شدم از شما هم تشکر میکنم دارم یک سالن جدید افتتاح میکنم که از این سالن بزرگتره حتما برای اونجا دوتای دیگه لازم دارم .

نظرات تعدادی  از مشتریان ما :

مدیر باشگاه قدم گاه– اینکه شما در تبلیغات خود نوشته بودید با کمک مربی ورزشکاران مبتدی را به ورزشکار ثابت تبدیل کنید واقعا برای من ثابت شدکه من بعد از اینکه نحوه انجام حرکات را انجام میدهم به توصیه شما ورزشکاران را برای توضیحات بیشتر بطرف کمک مربی راهنمایی میکنم خیلی استقبال میشه و فکر میکنم تازه کارهای باشگاه با انگیزه بیشتری تمرین میکنند .

مدیر باشگاه طناز– باشگاه ما یک باشگاه کاملا زنانه است مربیهای ما با اینکه۳ نفر هستند اما هیچکدام این اطلاعات که داخل کمک مربی نوشته بود را نداشتند شاید بعد از ۲۰ روز که کمک مربی توی باشگاه ما نصب شده بیش از۲۰۰ نفر ازمن تشکرکردند من قبلا ۲۵ میلیون تردمیل وسایل هوازی به باشگاهم اضافه کرده بودم اینقدر از من تشکر نکرده بودند .

مدیر باشگاه تات– بهتره هیچ باشگاهی ازکمک مربی استفاده نکنه شاید مشتریهای ما بیشتر بشه  خدا وکیلی از پولی که دادم راضیم هم کلاس داره هم کارایی داره .

باشگاه کامران– ضمن تشکر از زحمات شما خیلی خوب بود. اصلا انتظار نداشتم اینقدر در مورد یک حرکت بدنسازی توضیح وجود داشته باشد و نکات ریزی که من با ۱۲ سال سابقه بدنسازی نمیدونستم .

باشگاه ظفر– همه چیزش خوب بود کاش درصفحات از رنگهای شادتر استفاده میکردید ولی روی هم رفته عالی نوشته شده و کار نو و جدیدی است .

باشگاه طوفان– باشگاه ما یک روز درمیان مربی دارد و آن هم چند ساعت کمک مربی شما واقعا به درد کار ما خورد .

باشگاه زاگرس– غیرممکن است یک مربی درجه یک هم این همه اطلاعات درمورد حرکات را داشته باشد و یاحتی بتواند به ورزشکاران باشگاهش آموزش بدهد کار شما عالی بود. متشکرم .

باشگاه فینال– باشگاه ما دستگاههای خارجی کاملی دارد با جرات میگویم هیچکدام از دستگاهها به اندازه کمک مربی مورد توجه بچه های باشگاه ما نبوده .

باشگاه موزون– اگر از عکسهای خارجی و قهرمانان پرورش اندام خارجی استفاده میکردید بهتر بود اما با این عکسهای ورزشکارانفیتنس هم کارخوبی ازآب درآمده. موفق باشید .

باشگاه سیستم– عالی بود ممنونم. من بخاطر این محصول و سایت شما با اینترنت آشنا شدم و هر روز اطلاعات اخبار سایت شما را میخونم عالیه ادامه بدهید .

باشگاه تنومند– بچه های باشگاه ما خیلی راضی هستند واقعا خوب بوده دوام کاغذهایش هم خوب بود من نگران بودم که زود پاره بشه ولی وقتی رسید بدستم دیدم کاغذهاش مثل گواهینامه رانندگی محکم و عالی پرس شده .

باشگاه یاس– من حتما یکی دیگر میخرم چون یکی برای سالن بزرگ ما کم و اکثر بچه ها معطل میشند روزهای اول توی صف بودند .

باشگاه رهام– ازکمک مربی بهتر سایت بادی فول بود، درکل راضی بودم نظرم مثبت بود. ممنون که نظر من را جویا شدید .

باشگاه رویال– ما بالای شهر باشگاه داریم و تا ساعت۴ عصر هم خانمها کار میکنند خیلی خوب بوده و از بچه ها هم شنیدم سایت خوبی هم دارید اطلاعات خوبی هم داخلش وارد کردید. ممنون .

باشگاه رکورد– ورزشکاران باشگاه ما بیشتر پاورلیفتینگ کار میکنند اما خیلی از حرکات و توضیحات کمک مربی مورد توجه آنها بوده .

باشگاه تحقیق- انشاءا… موفق باشید. عالی بوده من تازه خریدم ولی از پولی که دادم پشیمان نیستم ارزشش را داشت .

 باشگاه کات- ممنون  عالی بود

باشگاه تن ورز- کامل وبی نظیر چاپ درجه یک مطالب فوق العاده بود

موسسه کارمندان شرکت نفت -کاملترین مجموعه اموزش ورزشی که تا حالا دیده بودم

آیا این مقاله مفید بود؟ امتیاز دهید

اولین امتیاز را بدهید
مقالات تصادفی

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درج آگهی بدنسازی