شرکت ام بی اچ MBH

شرکت ام بی اچ MBH

آقای جاش الون در سال 2001 کار شرکت ام بی اچ فیتنس MBH را با یک کارگاه کوچک

آقای جاش الون در سال ۲۰۰۱ کار شرکت فیتنس MBH را با یک کارگاه کوچک شروع کرد و در حال حاضر به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از بزرگترین سازنده های چینی در تجهیزات فیتنس می باشد.

در حال حاضر پایه تولید آنها در یک منطقه به وسعت ۸۶۰۰۰ متر مربع می باشد که متناسب با تجهیزات مدرن می باشد و قادر به تولید ۵۰۰۰ واحد در ماه می باشد.

پشت بازو دیپ

پشت بازو دیپ

در حال حاضر MBH Fitness  تبدیل به یک گروه صنعتی فیتنس بزرگ شده است که متشکل از تجارت شراکتی شرکت تجهیزات فیتنس Commercial Use با برند MBH Fitness  و برند JW Sport، شرکت تجهیزات فیتنس Home Use و همچنین شرکت مدیریت سلامت می باشد.

 شرکت MBH گسترده ترین طیف محصولات از قبیل تردمیل، استپ، الپتیکال، دوچرخه اسپینینگ، دوچرخه ایستاده، دوچرخه نشسته، همچنین طیف وسیعی از دستگاه های مکانیکی با قیمت های مختلف را ارائه می دهد.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

دارای ISO 9001:2000 می باشد. دستگاه های ساخته شده در ۵ مرحله تست می شوند. تیم کاری این شرکت هر ساله مدل های جدیدی بالغ بر ۶۰ مدل به بازار ارائه می دهد.

تمامی لوازم این شرکت از عرضه کنندگان مطمئن خریداری می شوند. قطعات وارد شده از کشورهایی مثل آلمان، ژاپن و کره جنوبی خریداری می شوند. این شرکت در آزمایشگاه تست تنش، کیفیت تمامی قطعات یدکی وارد شده را مورد آزمایش قرار می دهد. MBH دارای یک طیف کامل از تجهیزات تولید از قبیل دستگاه برش لیزری، دستگاه جوش رباتی و انواع مختلف تجهیزات تولید CNC می باشد. در فرایند پردازش نهایی دستگاه ها از روش های استاندارد سازی بهره گرفته می شود.

جلو بازو نشسته

جلو بازو نشسته

MBH از چند تکنولوژی پیشرفته استفاده می کند از قبیل:

سیستم توسعه و تحقیق قدرتمند

سیستم طراحی خلاق و نوآورانه

سیستم خدمات فروش اثربخش

سیستم تست ارزیابی دقیق

سیستم تولید خودکار قدرتمند

و اولین سیستم تحقیق و توسعه صنعتی.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

حتما بخوانید

شرکت آلمکس ALLMAX هدف شرکت مکمل آلمکس بر پایه کیفیت در ساخت است. در مورد تست و آنالیز هر دسته از محصولات وسواس دارد. این شرکت اعلام نموده ما فراتر از وظیفه مان عمل می ...
شرکت سلوکور CELLUCOR شرکت مکملهای بدنسازی سلوکور Cellucor خط مشی کیفیت، یکپارچگی و صداقت و نوآوری همیشگی را به عنوان ماموریت و هدف خود دنبال می کند. برای ارائه بهترین نتیج...
شرکت کبری COBRA LABS COBRA LABS در سال 2010 با آغاز به کار اصلی فروش مکمل های قبل از تمرین تاسیس شد. این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان مکمل قبل از تمرین است. از همان ...
شرکت دای ماتیز DYMATIZE Dymatize Nutrition در سال 1994 تاسیس شد و یکی از پیشروهای صنعت مکمل با بالاترین کیفیت در جهان می باشد. این شرکت در بیش از 50 کشور در جهان عرضه می شود....
به اشتراک بزارید:

ثبت دیدگاه

*