آیرون مستر  Ironmaster

شرکت آیرون مستر در تولید به روز تجهیزات باشگاه بدنسازی پیشتاز می باشد. این شرکت در منطقه سیاتل

شرکت Ironmaster

شرکت آیرون مستر در تولید به روز تجهیزات باشگاه بدنسازی پیشتاز می باشد. این شرکت در منطقه سیاتل آمریکا قرار گرفته و مرکز فروش مرکزی آن درهمین محل می باشد. این شرکت بالاترین کیفیت محصولات را دارد و ۳۰ درصد از فروش آنها ناشی از معرفی مشتریان ثابت آنها می باشد. کیفیت بالا و طراحی های جدید و همچنین خدمات رسانی به مشتری موجب موفقیت این شرکت شده است.

آیرون مستر در سال ۱۹۸۷ تاسیس شد و مکان آن به ایالت واشنگتن منتقل شد. بیشتر تمرکز این شرکت برروی تولید وزنه های آزاد می باشد. تمام محصولات این شرکت اعم از طراحی و مهندسی دستگاه ها در آمریکا توسط اکیپ متخصص تولید می شوند.

بخش عمده تولید این شرکت دمبل ، خرک ها می باشد. آنها در بخش تولید دستگاه های خانگی تجهیزات وزنه برداری و دمبل های بدنسازی  بهترین بازار امریکا شناخته هستند.

رضایت مشتری در اولویت و هدف مهم این شرکت است . آنها در سایت رسمی خود اظهار کرده در صورت عدم رضایت طی سی روز مشتریان می توانند تمامی محصولات را پس بفرستند و هزینه باربری و گمرک را نیز پرداخت می کنند.

این شرکت نیمکت، دستگاه های بدنسازی و لوازم جانبی مربوط به دستگاه ها را از نظر ساختار و مکانیکی به مدت ۱۰ سال گارنتی می کند. کابل ها و تشک های چرمی را به مدت یکسال گارانتی می کند. و گارانتی دمبل ها ۳۰ روز پس از خرید می باشد.

دستگاه های بدنسازی ایرون مستر بسیار محدود وارد ایران شده که اکثرا تحت لیسانس چین تولید شد این وسایل بدنسازی به صورت کلی نمره قابل قبولی می گیرند. درحال حاضر واردات آن بسیار کم شده و مدل جدیدی هم از این کمپانی تبلیغ نشده است

دستگاه قایقی سیم کش، لت سیم کش و ساق پا وزنه آزاد آن از جمله دستگاه های خوش ساخت و مرغوب بودند.

طراحی ظریف وشکیل آن برای باشگاه دارانی که بودجه متوسطی داشتند جذاب بوده وهست.

 

ثبت دیدگاه