شرکت دستگاه های بدنسازی Body Tone

طراحی ساده و مدرن این شرکت و فعالیت بازاریابی گسترده ای که آنها در کل جهان آغاز نموده

شرکت Body Tone

طراحی ساده و مدرن این شرکت و فعالیت بازاریابی گسترده ای که آنها در کل جهان آغاز نموده اند باعث شده خیلی سریع بتوانند به یک شرکت مطمئن و مدرن مطرح شوند.

 با سابقه ی بیش از ۲۰ سال در بازار فیتنس، بادی تن هم اکنون یک شرکت شناخته شده بین المللی می باشد که هر ساله این شبکه گسترده توزیع محلی و بین المللی بیشتر رشد میکند.

در طراحی بادی تن محصولات آنها به صورت جهانی ساخته و توزیع می شوند. همه اینها حاصل کار تیمی، سرمایه بزرگ انسانی و چندین سال تجربه در محصولات است که موجب با دوام بودن ، طراحی و کیفیت عالی آنها شده است.ساخت دستگاه ها در اسپانیا با تسهیلات گسترده و مهارت بالا انجام می شود و به طور دائم در حال تحول، نوآوری و بهبود است. این شرکت در مورد کوچکترین جزئیات، دقیق می باشد تا محصولات خود را مطابق نیازهای بازار ارائه دهد. نگاه این شرکت به آینده است بنابراین آنها تجهیزات را با آخرین فناوری آموزش مجازی برای ورزشکارانی که خواستار بادی تن می باشند معرفی می کند.

دستگاه های بدنسازی Body Tone در سال ۲۰۱۶ برای اولین بار وارد ایران شد در حال حاضرمی توانیم از این برند به عنوان یک برند آینده دار و جذاب نام ببریم که می تواند شانه به شانه برندهای خوب حرکت کند تا ببینیم تبلیغات دوام و استقبال باشگاه داران بدنسازی ایران از آن چگونه خواهد بود.

فرم متریال جدید در قاب ها و نوع رنگ آن همراه با قطعات ساده و شیک این برند درمدل اولی که وارد ایران کرده همراه با وزنه آزادها و مولتی جانگل چند کاره بادی تن یک نواوری در رنگ آمیزی و طراحی محسوب می شود و این امتیاز بزرگی برای جذب نگاه مربیان و مدیران باشگاه های فیتنس ایران خواهد بود.

درصورتی که مدلهای بعدی این شرکت ودوام دستگاههای امروزام پاسخگوی بازار بدنسازی ایران باشد باشگاهای زیادی ارزو خواهند کرد که از دستگاههای بدنسازی بادی تن استفاده نمایند

ثبت دیدگاه