بادی تن

شرکت بادی تن Body Tone

طراحی ساده و مدرن شرکت بادی تن body tone و فعالیت بازاریابی گسترده ای که آنها در کل

طراحی ساده و مدرن شرکت بادی تن و فعالیت بازاریابی گسترده ای که آنها در کل جهان آغاز نموده اند باعث شده خیلی سریع بتوانند به یک شرکت مطمئن و مدرن مطرح شوند.

 با سابقه ی بیش از ۲۰ سال در بازار فیتنس، بادی تن هم اکنون یک شرکت شناخته شده بین المللی می باشد که هر ساله این شبکه گسترده در توزیع محلی و بین المللی بیشتر رشد میکند.

ساق پا ایستاده

ساق پا ایستاده

در طراحی بادی تن محصولات آنها به صورت جهانی ساخته و توزیع می شوند. همه اینها حاصل کار تیمی، سرمایه بزرگ انسانی و چندین سال تجربه در ساخت محصولات است که موجب با دوام بودن، طراحی و کیفیت عالی آنها شده است. ساخت دستگاه ها در اسپانیا با تسهیلات گسترده و مهارت بالا انجام می شود و به طور دائم در حال تحول، نوآوری و بهبود است. شرکت بادی تن در مورد کوچکترین جزئیات، دقیق می باشد تا محصولات خود را مطابق نیازهای بازار ارائه دهد. نگاه این شرکت به آینده است بنابراین آنها تجهیزات را با آخرین فناوری آموزش مجازی برای ورزشکارانی که خواستار بادی تن می باشند معرفی می کند.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

دستگاه های بدنسازی Body Tone در سال ۲۰۱۶ برای اولین بار وارد ایران شد در حال حاضر می توانیم از این برند به عنوان یک برند آینده دار و جذاب نام ببریم که می تواند شانه به شانه برندهای خوب حرکت کند تا ببینیم تبلیغات دوام و استقبال باشگاه داران بدنسازی ایران از آن چگونه خواهد بود.

سرشانه دستگاه

سرشانه دستگاه

فرم متریال جدید در قاب ها و نوع رنگ آن همراه با قطعات ساده و شیک این برند در مدل اولی که وارد ایران کرده همراه با وزنه آزادها و مولتی جانگل چند کاره بادی تن یک نوآوری در رنگ آمیزی و طراحی محسوب می شود و این امتیاز بزرگی برای جذب نگاه مربیان و مدیران باشگاه های فیتنس ایران خواهد بود.

درصورتی که مدلهای بعدی این شرکت و دوام دستگاه های امروز هم پاسخگوی بازار بدنسازی ایران باشد باشگاهای زیادی آرزو خواهند کرد که از دستگاه های بدنسازی بادی تن استفاده نمایند.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

حتما بخوانید

شرکت آلمکس ALLMAX هدف شرکت مکمل آلمکس بر پایه کیفیت در ساخت است. در مورد تست و آنالیز هر دسته از محصولات وسواس دارد. این شرکت اعلام نموده ما فراتر از وظیفه مان عمل می ...
شرکت سلوکور CELLUCOR شرکت مکملهای بدنسازی سلوکور Cellucor خط مشی کیفیت، یکپارچگی و صداقت و نوآوری همیشگی را به عنوان ماموریت و هدف خود دنبال می کند. برای ارائه بهترین نتیج...
شرکت کبری COBRA LABS COBRA LABS در سال 2010 با آغاز به کار اصلی فروش مکمل های قبل از تمرین تاسیس شد. این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان مکمل قبل از تمرین است. از همان ...
شرکت دای ماتیز DYMATIZE Dymatize Nutrition در سال 1994 تاسیس شد و یکی از پیشروهای صنعت مکمل با بالاترین کیفیت در جهان می باشد. این شرکت در بیش از 50 کشور در جهان عرضه می شود....
به اشتراک بزارید:

ثبت دیدگاه

*