شرکت ماسل فارم MusclePharm

شرکت مکمل های غذایی و بدن سازی ماسل فارم آمریکا در سال 2010 میلادی درشهر دنور واقع در

 شرکت MusclePharm

شرکت مکمل های غذایی و بدن سازی ماسل فارم MusclePharm  آمریکا در سال ۲۰۱۰ میلادی درشهر دنور واقع در ایالت کورادو تاسیس شد . بازار فروش محصولات این کمپانی به سرعت توسعه یافت و هم اکنون محصولات ماسل فارم MusclePharm  در بیش از ۱۲۰ کشور جهان به فروش می رسد و در اختیار بیش از ۴۵۰۰۰ خرده فروش از نقاط مختلف جهان می باشند .

این شرکت برای تولید محصولات خود از بهترین مواد خام استفاده می کند و هرگز از مواد ممنوعه و موادی که توسط یکی از ارگان های پزشکی و علمی رد شده باشند استفاده نمی کند . استفاده از تکنولوژی و جدیدترین روش های تولید مکمل های غذایی ورزشی از ویژگی های برجسته کمپانی MP می باشد . همه محصولات این شرکت در آزمایشگاه های FDA ( سازمان غذا و داروی آمریکا ) تایید شده اند . همچنین محصولات این شرکت دارای تاییدیه GMP می باشند . تیم تحقیقاتی شرکت ماسل فارم از برجسته ترین پزشکان و دانشمندان در زمینه بهداشت ، ورزش و علوم تغذیه تشکیل شده است .

از محصولات پرطرفدار شرکت MusclePharm می توان به:

پروتئین کامبت ( Combat Protein )

 پمپ عضله اسالت (Assault MP )

 چربی سوز شرد ماتریکس ( Shred Matrix )

 گلوتامین پودری ماسل فارم

 کراتین ماسل فارم ،

آرنولد آیرون وی (Arnold Iron Whey )

آرنولد آیرون مس (Arnold Iron Mass )

آرنولد آیرون پمپ ( Arnold Iron Pump ) اشاره کرد .

همه محصولات این شرکت در آزمایشگاه های FDA ( سازمان غذا و داروی آمریکا ) با کیفیت بالا وبا بالاترین استانداردتایید شده اند . همچنین محصولات این شرکت دارای تاییدیه GMP می باشند . تیم تحقیقاتی شرکت ماسل فارم از برجسته ترین پزشکان و دانشمندان در زمینه بهداشت ، ورزش و علوم تغذیه  وعلم تمرین تشکیل شده است .

ثبت دیدگاه