آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

سم: جرمی بوندیا

سن: ۲۲ سال

قد: ۸۵ اینچ

وزن حالت های عادی: ۱۹۵ کیلوگرم – ۸۸ کیلوگرم

وزن فصل های مسابقات: ۱۶۵ کیلوگرم – ۷۵ کیلوگرم

  • چگونه با بدن سازی شروع کردید؟

پدرم در ۷۰ سالگی از بدنسازان معمولی بود و من هر روز صبح در ورزشگاه محلمان تمرینات او را تماشا می کردم. با نگاهی به بدنم می دانستم که وقتی بزرگ شدم، مسیر او را دنبال خواهم کرد.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

بیوگرافی تونی فریمن:

قد: ۱۸۸ سانتیمتر

ملیت: آمریکایی

وزن دوران حجم: ۱۳۵ کیلوگرم

وزن دوران مسابقات: ۱۲۸ کیلوگرم

دریافت کارت حرفه ای: سال ۲۰۰۲

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

موفقیت در بدنسازی

تجسم واقعیت 

اگر عاشق بدنسازی باشید در واقع جزو آن دسته از خوانندگان ما هستید که تعدادشان فراوان است. البته در بین خوانندگان ما عاشقان بدنسازان فراوانند ولی وقتی صحبت از عموم جامعه باشد، آن وقت شما افراد معدودی به شمار می­ آیید، و تنها از روی درخشش خیره ­کننده­ اش نگاه ها را به سوی خود خیره می کند. در این صورت سزاوار این هستید که بیشتر و بیشتر بدرخشید و به آرزوهای خود مبنی بر داشتن بدنی سالم، عضلاتی چشمگیر، چربی ناچیز و بدنی کامل دست یابید. مهم نیست تمرین شما چقدر منظم و اصولی است، چون شما باز هم پیشرفت بیشتری  می­خواهید.

اگر اهل تفکر و تأمل هستید و ما هم باور داریم که اینگونه ­اید، حتماً همواره در جستجوی بهترین شیوه ­ها هستید برای اینکه از آن طریق بتوانید به موفقیت هر چه بیشتری در مسیر خود دست یابد. هر چندی برنامه های تمرین تازه­ای را تجربه می کنید، و بر این باورید که مسیرهای تازه­ای برای عضله سازی وجود دارد که باید آن را کشف کنید. مسئله این است که چطور باید آن ها را پیدا کنید؟ شاید پس از مدتی تلاش و جستجو احساس خستگی کنید. عدم پیشرفت قابل توجه بتدریج باعث سستی شما در ادامه تلاش و پشتکارتان شود. ولی، خوشبختانه، راه قدرتمندی وجود دارد که شاید تا به حال تجربه نکرده باشید، یا حداقل آن را جدی نگرفته اید.