برنامه بدنسازی

آگهی بدنسازی

سوالات متداول

تماس با ما

درباره ما

نقشه سایت

پروفایل کاربری

logo

معرفی شرکت تکنوجیم technogym – جدید ۲۰۲۲

امتیاز دهید
5/5 - (1 امتیاز)

شرکت تکنوجیم بیش از ۳۵ سال است که در زمینه تولید و عرضه دستگاه های بدنسازی فعالیت دارد و برای ایجاد احساس بهتر و سبک زندگی سالم تر ورزشکاران و کاربران تلاش می کند.

این شرکت دارای: ۲۳۰۰ کارمند و ۱۴ شرکت تابعه در اروپا، ایالات متحده، آسیا، خاورمیانه، استرالیا و آمریکای جنوبی می باشد. و شبکه ای متشکل از ۷۰ توزیع کننده انحصاری بین المللی، که در حال حاضر ۹۰ درصد از تولید خود را به ۱۰۰ کشور جهان صادر می کند.

دستگاه های بدنسازی technogym بین سال های ۱۹۸۵ تا ۱۹۹۶ در کشور ایتالیا ساخته شده است (دستگاه ها و تجهیزات بدنسازی این شرکت از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه موجود تولید می شوند)

اولین وزنه آزادهای دنیا توسط تکنوجیم ساخته و ثبت شدند.

 این شرکت روتین ورزشی و برنامه های آموزشی خود را به صورت نمایش های ویدیویی و نشانه های صوتی ارائه می دهد.

برنامه راهبردی شرکت تکنوجیم به صورت زیر می باشد:

  • اولین خط تمرین قدرتی را در سال ۱۹۸۵ راه اندازی کرد.
  • چند ایستگاهه خانگی یونیکا را در سال ۱۹۸۶ ارائه کرد.
  • ارائه اولین خط تولید دستگاه های قلب و عروق و اولین نرم افزار برای مدیریت برنامه های آموزشی ورزشکاران در سال ۱۹۹۰
  • در سال ۱۹۹۶ دستگاه های هوازی با نمایشگر یکپارچه را تولید کرد.
چندکاره یونیکا شرکت تکنوجیم
چندکاره یونیکا شرکت تکنوجیم

Unica

باشگاه بدنسازی چندمنظوره یونیکا تکنوجیم، یک دستگاه بدنسازی چندکاره که فضای کمتری را نسبت دستگاه های تک کاره اشغال می کند. درحالیکه ابزار کافی برای ساخت عضلات و قدرت را فراهم می کند. با ایستگاه چندمنظوره یونیکا می توان در آرامش ورزش کرد. این دستگاه در بالاترین کیفیت مواد برای عملکرد ایمن طراحی شده و فقط ۱.۵مترمربع فضا را اشغال می کند.

با این دستگاه می توان بیش از ۲۵ تمرین مختلف برای تقویت و افزایش قدرت کل بدن انجام داد و پتانسیل خود را با تمرین عضلات هدفمند توسعه داد تا به صورت ایمن و موثر هر گروه عضلانی را هدف قرار داده، تقویت کرده و رشد دهد.

یونیکا با بیومکانیک دقیق خود مسیرهای فیزیولوژیکی را تضمین می کند که بار را  به صورت بهینه در طول حرکت توزیع می کند و فعال شدن فیبر عضلانی را به حداکثر می رساند و از آسیب جلوگیری می کند.

ورزشکاران کوتاه قد و بلندقد با استفاده از صندلی قابل تنظیم به راحتی می توانند از دستگاه مولتی جیم استفاده کنند. بالشتک آرگونومیک و دستگیره های ضد لغزش یونیکا حداکثر راحتی را برای افزایش عمکرد ورزشکاران فراهم می کند.

technogym امروزه در قسمت فیتنس و سلامتی رهبر می باشد.

شرکت technogym تجهیزات و دستگاه های بدنسازی با کیفیت را تولید می کند. که در دو دهه گذشته تامین کننده رسمی تجهیزات بازی های المپیک و پارالمپیک بوده است (تامین کننده رسمی هفت بازی المپیک بوده و برای بازی های ۲۰۲۰ توکیو که در سال ۲۰۲۱ برگزار شد انتخاب شده است).

شرکت تکنوجیم ماموریت خود را ترویج سبک زندگی سالم، تحریک فعالیت بدنی و تقویت وضعیت ذهنی مثبت می داند. که از طریق ۳۴ شعبه و ۷۰ نمایندگی به صورت مداوم برای ایجاد تحول در سبک زندگی و توسعه فرهنگ سلامتی، فعال می باشد.

محصولات تکنوجیم توسط برخی از متخصصان در زمینه بدنسازی در جهان پشتیبانی و با به روز ترین فناوری ها در صنعت ترکیب می شوند.

این برند دارای برنامه هایی می باشد که توسط نرم افزارهای پیشرفته پشتیبانی می شوند و به ورزشکاران اطمینان می دهد تا بیشترین بهره را از تمرین خود ببرند. و شرایطی را فراهم می کند که تمرینات خود را پیگیری کنند.

دستگاه های بدنسازی تکنوجیم ، شهرت جهانی دارند و مناسب برای منازل و سالن های ورزشی و تجاری می باشد.

این شرکت معتقد است که همه دستگاه ها از نظر عملکرد و زیبایی شناسی استثنایی هستند.

لت واگرا شرکت تکنوجیم
لت واگرا شرکت تکنوجیم

 این شرکت با ارائه پیشرفته ترین تجهیزات و خدمات به هدف خود می رسد و از فناوری به روز برای اتصال قطعات به یکدیگر استفاده می کند، تا کاربران بدون هیچگونه محدودیتی ورزش را تجربه کنند.

 شرکت تکنوجیم، جامعه ای متشکل از ۵۰ میلیون نفر را در سراسر جهان گرد هم می آورد که به صورت منظم در مورد تجهیزات این برند آموزش می بینند و رهبر جهانی در طراحی تجهیزات و دستگاه های بدنسازی می باشد.

 تکنوجیم دستگاه هایی را طراحی و تولید کرده، که زمینه اصلی را برای حرکات فیزیوتراپی و محدودیت های حرکتی فراهم می کند. این دستگاه ها امکان حرکات اصلاحی در مراکز درمانی، بیمارستان ها، کلینیک ها و خانه سالمندان فراهم می کند. که با استفاده از این دستگاه ها می توان زندگی کاربران و بیماران را بهبود بخشید. با کمک تکنولوژی که در این دستگاه ها استفاده شده می توان اطلاعات مربوط به وضعیت سلامت بیماران را جمع آوری و ذخیره کرد و آن ها را مورد ارزیابی و بررسی قرار داد. سپس نتایج به دست آمده را به پزشک مربوطه گزارش داد.

ورزش درخانه هرگز به این آسانی نبوده که به لطف تجهیزات بدنسازی تکنوجیم این شرایط فراهم شده است.

تمامی دستگاه های تکنوجیم برای حداکثر نتایج و حداقل استرس بر بدن طراحی شده اند. و در سراسر جهان به عنوان شرکت سلامتی شناخته شده است که به سبک زندگی واقعی کمک کرده است.

سایت شرکت تکنوجیم

معرفی دیگر کارخانه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درج آگهی بدنسازی