دستگاه های بدنسازی سالتر به گونه ای طراحی شدند که بدون هیچ محدودیتی، طیف وسیعی از حرکات را به کاربران و ورزشکاران ارائه می دهند (برای تولید این دستگاه ها، تمامی استاندارد های ظاهر جذاب و به روز، زاویه حرکت اصولی و استحکام کلی استفاده شده است)

سالتر تولید کننده باتجربه در بخش دستگاه های بدنسازی می باشد.

شرکت سالتر بیش از ۵۰ سال است که دستگاه ها و تجهیزات بدنسازی را طراحی و تولید می کند. این شرکت فناوری و طراحی را با یک هدف واحد ترکیب می کند تا بتواند بدون هیچ محدودیتی پیشرفت کند. در مورد تولید هر پروژه با متخصصان، مشاوران و تیم کنترل کیفی خود مشورت کرده و نتایج حاصل را به کاربران منتقل می کند (گزینه هایی را ارائه می دهد که نیاز مشتریان را برطرف کند)

مزیت دستگاه های سالتر

 1. شاسی دستگاه ها از فولاد تقویت شده ۳ میل ساخته شده
 2.  استحکام و ثبات زیاد
 3. استفاده از رنگ پودری پلی استر با درجه کیفیت عالی
 4. کابل های انتقال با ضخامت ۵ میلی متر، بسیار انعطاف پذیر و مقاوم، که از هرگونه اصطکاک در طول مسیر اجتناب می کند
 5.  دارای تنظیمات متعدد، متناسب با نیاز کاربران 
 6. مقاوم در برابر شدت بالا
 7. طراحی اصولی که مانع از آسیب به مفاصل می شود
 8. استفاده از فولاد ضد زنگ
 9. ارائه بهترین خدمات پس از فروش

معرفی انواع دستگاه های سالتر

دستگاه های چند کاره سالتر

دستگاه چند کاره سالتر
دستگاه چند کاره سالتر
 • روشی مدولار برای رسیدن به حداکثر تمرین را ارائه می دهد.
 • ایستگاه های کابلی، انواع محدوده قدرت را تشکیل می دهند و مزایای دستگاه های کششی را شامل می شوند. 
 • یک تمرین کامل را تضمین می کند که عضلات زیادی از بدن را هدف قرار می دهد. 
 • دوام ماهیچه ها را طولانی و قدرت عضلات را افزایش می دهد.
 • افزایش قدرت استخوان ها و ماهیچه ها
 • توسعه اجرای حرکات ورزشی
 • افزایش سرعت و قدرت بدن
 • کاهش فشارهای عصبی ناشی از فعالیت روزانه
 • متابولیسم بدن را بالا برده، قلب را قوی، فشار خون و کلسترول را تنظیم می کند.

دستگاه های سیم کش سالتر

"دستگاه اچ سالتر
دستگاه اچ سالتر
 • مناسب برای استفاده ورزشکاران مبتدی تا حرفه ای که دارای راهنمای حرکتی می باشد.
 • دارای قابلیت انجام تمرین از بازه کم تا زیاد (تمرین با این دستگاه ها هیچ گونه محدودیتی ندارد)
 • کاربران برای کاهش و افزایش وزن و جدا کردن عضلات ماهیچه ای می توانند از این دستگاه ها استفاده کنند.
 • در دستگاه های وزن آزاد با افزایش وزنه ها حرکت دشوار می شود. اما در دستگاه های سیم کش تعادل بین وزنه ها افزایش می یابد.
 • ایمنی بدن را در هنگام انجام تمرین با متمرکز کردن فشار در عضله هدف و کاهش آسیب به مفاصل افزایش می دهد.
 • این دستگاه ها بر قسمت فوقانی، میانی و پایین تنه تاثیر زیادی دارند. ورزشکاران با استفاده از این دستگاه ها می توانند کل بدن را درگیر کنند. 
 • این دستگاه ها برای افراد مسن و ورزشکاران مصدوم بسیار کاربردی می باشند. از بهترین موارد این دستگاه ها می توان به کنترل وزنه ها اشاره کرد.
 • در طول انجام حرکت با دستگاه های سیم کش فشار وارد بر عضلات ثابت می ماند.

دستگاه های هوازی سالتر

دستگاه های هوازی سالتر
دستگاه های هوازی سالتر

طیف وسیعی از دستگاه های هوازی، سهولت استفاده و راحتی را با نوآورانه ترین فناوری ترکیب می کند تا تجربه ای را ایجاد کند که به کاربران امکان دهد سخت تر و طولانی تر تمرین کنند.

تردمیل، الپتیکال، دوچرخه، کوه نوردی از دستگاه های محبوب هوازی سالتر هستند.

دستگاه های هوازی این برند طیف وسیعی از حرکات را برای کاربران فراهم می کند. حرکات هوازی باعث افزایش ضربان قلب و چربی سوزی می شود.

به افرادی که از بیماریهای خاص (فشار خون، قلبی و عروقی و …) رنج می برند یا سابقه سکته دارند. کار با دستگاه های قدرتی توصیه نمی شود. دستگاه های هوازی سالتر نیاز این افراد را برطرف می کند.

دستگاه های پرکاربرد سالتر

شکم دستگاه: این دستگاه در انواع سیم کش و وزن آزاد ساخته شده و یکی از بهترین ها برای تاثیر روی عضلات شکم به خصوص برای بخش میانی شکم می باشد. یکی از مواردی که این دستگاه را نسبت به بقیه دستگاه های شکم برتر کرده این می باشد که می توان با استفاده از صفحه هالتر با وزن های متفاوت فشار روی شکم را بیشتر کرد.


دستگاه سرشانه: از مزیت های ویژه این دستگاه هدف قرار دادن عضلات میانی و جلویی سرشانه می باشد و فشار زیادی به ستون فقرات وارد نمی کند. حرکت با این دستگاه شباهت زیادی به حرکت پرس سرشانه با دمبل دارد با این تفاوت که فشار در کل دامنه حرکت بر روی عضلات دلتوئید می باشد (کنترل و ایمنی این حرکت بیشتر می باشد)


دستگاه خارج ران: تمرین با این دستگاه باعث می شود ماهیچه های خارج ران (عضلات کشنده نیام پهن) قوی تر شوند. علاوه بر آن مشکل پاهای پرانتزی در طول مدت زمان طولانی و استفاده مکرر بهبود یابند.


دستگاه پارالل بارفیکس: این دستگاه با استفاده از وزنه کمکی به افراد کمک می کندکه تعادل بیشتری داشته باشند. با این دستگاه می توان علاوه بر بارفیکس با تغییر زاویه دست زیربغل، سرشانه، پشت بازو را مورد هدف قرار داد. این دستگاه فقط به صورت سیم کش تولید می شود.


دستگاه ساق پا ایستاده: قابل تنظیم برای ورزشکاران با قد های متفاوت، این دستگاه برای تمرین دادن عضلات دوقلو ساق پا به صورت ایستاده طراحی شده. بالشتک های بالای دستگاه که روی سرشانه قرار می گیرند، باعث راحت شدن حرکت و تمرکز بیشتر روی عضلات می شود.


جلوران: یکی از بهترین دستگاه ها برای عضلات چهار سر ران می باشد (این دستگاه با هدف فشار بر عضله ران ساخته شده) که با تغییر دادن زاویه پا می توان جهت عضله هدف را تغییر داد. مکانیسم حرکتی این دستگاه به صورت تک مفصلی می باشد.


هاگ اسکات: از بهترین دستگاه ها برای تمرین پا است و یکی از پرکاربرد ترین دستگاه ها در عرصه بدنسازی می باشد. این حرکت باعث درگیری عضلات نشیمنگاه، چهارسر، همسترینگ می شود (حرکت چند مفصلی)

سایت دستگاه های سالتر

معرفی دیگر کارخانه ها
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درج آگهی بدنسازی

حداکثر 10 عکس مجاز می باشد