دبلیو ان کیو WNQ

شرکت دبلیو ان کیو  WNQ FITNESS

شرکت تولید کننده دستگاه های بدنسازی WNQ در سال 1989 تاسیس شد و کار خود را به

 

شرکت تولید کننده دستگاه های بدنسازی  WNQ در سال ۱۹۸۹ تاسیس شد و کار خود را به ساخت و بازاریابی تجهیزات فیتنس اختصاص داد.

تا کنون این شرکت توانسته در پیشتازی، سرعت و نوآوری هر ساله به طور پیوسته پیشرفت کند و جز اولین شرکت هایی باشد که توانسته در این صنعت به رسمیت شناخته شود.

 خط مشی WNQ همیشه روش نو، کیفیت درجه یک و خدمات رسانی بوده که در حال حاضر نتایج قابل توجهی بدست آورده و به طور مداوم در حال پیشرفت می باشد و خروجی آن تبدیل به محصولات برند بین المللی شده است.

دستگاه جلو پا

دستگاه جلو پا

پس از ۲۷ سال تلاش سخت و پیشرفت، WNQ خود را به عنوان یکی از پیشتازان این صنعت تثبیت کرده است. این شرکت مراکز توسعه و تحقیق و دفاتر نمایندگی در اروپا و آمریکا دارد.

 به تازگی این شرکت توانسته با فروشگاه های زنجیره ای و توزیع کننده در بازارهای فروش نام خود را در ده ها کشور محبوب کند.

این شرکت توانسته گواهی سیستم مدیریت کیفیت بین المللی ISO 9—۱ ) ۲۰۰۸ VERSION )  را طبق آخرین استاندارد سیستم کنترل محیطی بین المللی  ISO 14001 2004 VERSION کسب کند. WNQ اولین عضو IHRSA  آمریکا و همچنین عضو موسسه کارآفرینی در چین می باشد.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

محل شرکت WNQ در شانگهای چین قرار گرفته و دارای ۲۰۰ فروشگاه زنجیره ای با فروش مستقیم و ۱۰۰۰ توزیع کننده به کشورهای دیگر می باشد. این شرکت دارای ۷۰۰ کارمند می باشد. درامد سالانه ی این شرکت بیش از ۱۰۰ میلیون دلار است.

محصولات آن شامل تردمیل های باشگاهی و خانگی، دوچرخه های باشگاهی و تجهیزات فیتنس و دستگاه های مکانیکی و هوازی می باشد.

دستگاه سرشانه

دستگاه سرشانه

تمام دستگاه های بدنسازی دبلیو ان کیو این شرکت دارای استاندارد فنی درجه یک می باشند. این شرکت دارای تیم خدمات رسانی باتجربه و حرفه ای ست که بصورت حرفه ای و کامل در تمامی مراحل، قبل از فروش، زمان فروش و پس از فروش، به مشتریان خدمات رسانی می کنند تا از سلامت و رضایت کامل مشتریان خود اطمینان حاصل کنند.

وسایل بدنسازی دبلیو ان کیو در ایران از ده سال پیش تا کنون وارد شده و مدل اولیه با ستون های چهارگوش ضخیم و مدل کاور دار ۶۰۰۰ زیبای آن که اخیرا وارد ایران شده از نمونه های این دستگاه ها می باشد.

کاتالوگ دستگاه های بدنسازی  مشاوره و سفارش دستگاه بدنسازی  تماشای محصولات بدنسازی  دستگاه های بدنسازی  عکس باشگاه های تجهیز شده

به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه در مورد “شرکت دبلیو ان کیو  WNQ FITNESS

    1. مربی سایت:

ثبت دیدگاه