برنامه بدنسازی

آگهی بدنسازی

سوالات متداول

تماس با ما

درباره ما

نقشه سایت

پروفایل کاربری

logo

آموزش ورزشکاران بدنسازی

اطلاعات-ورزشکاران-ایرانی

باشگاه های زیادی در ایران و دیگر کشورهای فارسی زبان وجود دارد که روزانه به تعداد آنها و علاقمندان بدنسازی اضافه می شود.

شاید در هیچ یک از کشور های جهان، ورزشی به اندازه بدنسازی علاقمند نداشته باشد. این تعداد زیاد علاقمند، مربی و باشگاه خود باعث یک بی نظمی و اعمال سلیقه من درآوردی در آموزش ورزشکاران شده و متاسفانه بعضاً باعث ورود اطلاعات غلط و آموزش های غیر اصولی نیز شده است.

از سال ۹۰ و با شروع فعالیت بادی فول همواره سیل پیام ها و سوالات مختلف بدنسازان مبتدی اعم از بانوان و آقایان هر روز در زیر مقالات دیده می شود که از جمله آنها روش مصرف مکمل ها، روش تغذیه در بدنسازی، برنامه های بدنسازی و فیتنس، برنامه های حجم و برنامه های لاغری سوال می نمایند.

 اکثر این سوالات از طرف کسانی است که یا مربی با تجربه ای در دسترس ندارند یا مربی آنها در باشگاه فعال نیست یا اینکه در منزل تمرین می کنند و یا به هر حال نیاز به آموزش دارند.

 برای رفع این مشکل بر آن شدیم که بخش ویژه ای برای آموزش بدنسازی طراحی کنیم که شامل موارد ذیل می باشد:

قسمتی از کتاب ها، کنفراس ها و مقالات نمونه خارجی با فرمت های: فیلم بدنسازی، پاورپوینت، پی دی اف بدنسازی، فایل صوتی، عکس و اینفوگرافی فیتنس و دیگر امکانات مختلف راه اندازی کردیم که در این بخش به صورت منظم و زمان بندی شده آموزش حرکات بدنسازی، بدنسازی نوجوانان، تغذیه در بدنسازی، رژیم لاغری، سیستم های تمرینی، بدنسازی بانوان، بدنسازی در خانه، آمادگی برای مسابقات پرورش اندام، قوانین مسابقات، و تمامی نکاتی که یک مبتدی تا حرفه ای شدن نیاز به آن دارد می پردازیم.

سیستم سایت بادی فول به گونه ای طراحی شده که پاسخگوی حداکثر نیازهای اهالی بدنسازی می باشد. مطالب این سایت از منابع معتبر خارجی و یا توسط مدیر سایت تهیه می گردد و سعی شده با حداکثر حساسیت مطالبی کاربردی و صحیح منتشر شود. امیدواریم مخاطبین ما حداکثر استفاده را از این بخش پر محتوای آموزشی ببرند.

آموزش حرکات بدنسازی

مقالات جدید

اینفوگرافی بدنسازی

درج آگهی بدنسازی