متریکس فیتنس

متریکس یکی از برندهای تجاری فیتنس برتر و در حال رشد می باشد. با وجود اینکه رشد و

متریکس فیتنس

متریکس یکی از برندهای تجاری فیتنس برتر و در حال رشد می باشد. با وجود اینکه رشد و پیشرفت ما سریع بوده اما این پیشرفت هرگز تصادفی نبوده است. تفکر نوآورانه فرهنگی ما، ایده های جدید، راه حل های خلاق و با ارزش موجب این پیشرفت شد.

بسیاری از باشگاه های پیشرو و شرکت های تسهیلات فیتنس در سراسر جهان تصمیم گرفتند که با ما شریک شوند زیرا متریکس چیزی که می خواهند را ارائه می دهد. ما قدرتمان را با کیفیت درجه یک محصولاتمان نشان داده ایم.

طول عمر بالای کمربندها، موتورهای پر قدرت، پایین بودن قیمت، دستگاه های هوشمند برای محیط های فیتنس، میله های سبک و توجه به کل جزئیات باورنکردنی دستگاه ها.

ما استانداردهای صنعت را نه تنها در طرح صنعتی مجددا تعریف کردیم بلکه با مجموعه ای از پیشروهای این صنعت نیز همکاری کردیم. با همکاری محصولات Hybrid Cycle و Ascent Trainer مدل های فیتنس جدیدی معرفی کردیم و با خط تولید شرکت ICG، In-Trinity، Krank Cycle دستگاه های تمرینات گروهی خود را تولید کردیم.

ماتریس در همکاری با Johnny G، خالق اسپینیگ معروف دو دستگاه جدید Krank Cycle برای تمرینات کاردیو و دستگاه In-Trinity برای تمرینات هنرهای رزمی و یوگاه را تولید کرده است.

در همکاری با Phil Compbell محصولات Sprint 8 که شامل تردمیل، اولیپتیکال ، دو چرخه های تمرینی می باشند تولید شدند.

با همکاری Indoor Cycling Group (ICG) دستگاه دوچرخه های خانگی عرضه شد.

محصولات برگزیده سال

تردمیل T7Xi                       جایزه طلایی برتر تایوان (Tai SPO) سال ۲۰۱۵

تردمیل T7Xe                      جایزه بهترین طرح بین المللی  ۲۰۰۹

دوچرخه  U5X                     نشان نقره برتر تایوان  ۲۰۰۹

C7Xe Climbmill               نشان برتر Tai SPO 2014

پرس شانه آلترا                      نشان برتر تایوان   ۲۰۱۱

سری آلترا                           برترین طرح بین المللی  ۲۰۱۰

در ایران دستگاههای متریکس از خوشنامی زیادی برخوردارند و بیشترین استقبال از سری  G3این شرکت بوده است. به طور کلی درتبریز، شیراز و تهران نام دستگاه های بدنسازی متریکس شناخته شده است که این نتیجه خدمات قوی و کیفیت این دستگاه ها می باشد.

ثبت دیدگاه