متریکس

شرکت متریکس فیتنس matrix fitness

متریکس یکی از برندهای تجاری فیتنس برتر و در حال رشد می باشد. با وجود اینکه رشد و

متریکس یکی از برندهای تجاری فیتنس برتر و در حال رشد می باشد. با وجود اینکه رشد و پیشرفت ما سریع بوده اما این پیشرفت هرگز تصادفی نبوده است. تفکر نوآورانه فرهنگی ما، ایده های جدید، راه حل های خلاق و با ارزش موجب این پیشرفت شد.

بسیاری از باشگاه های پیشرو و شرکت های تسهیلات فیتنس در سراسر جهان تصمیم گرفتند که با ما شریک شوند زیرا متریکس چیزی که می خواهند را ارائه می دهد. ما قدرتمان را با کیفیت درجه یک محصولاتمان نشان داده ایم.

دستگاه پشت بازو دیپ

دستگاه پشت بازو دیپ

طول عمر بالای کمربندها، موتورهای پر قدرت، پایین بودن قیمت، دستگاه های هوشمند برای محیط های فیتنس، میله های سبک و توجه به کل جزئیات باورنکردنی دستگاه ها.

ما استانداردهای صنعت را نه تنها در طرح صنعتی مجددا تعریف کردیم بلکه با مجموعه ای از پیشروهای این صنعت نیز همکاری کردیم. با همکاری محصولات Hybrid Cycle و Ascent Trainer مدل های فیتنس جدیدی معرفی کردیم و با خط تولید شرکت ICG، In-Trinity، Krank Cycle دستگاه های تمرینات گروهی خود را تولید کردیم.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

ماتریس در همکاری با Johnny G، خالق اسپینیگ معروف دو دستگاه جدید Krank Cycle برای تمرینات کاردیو و دستگاه In-Trinity برای تمرینات هنرهای رزمی و یوگا را تولید کرده است.

در همکاری با Phil Compbell محصولات Sprint 8 که شامل تردمیل، اولیپتیکال، دوچرخه های تمرینی می باشند تولید شدند.

با همکاری Indoor Cycling Group ) ICG ) دستگاه دوچرخه های خانگی عرضه شد.

پشت پا نشسته

پشت پا نشسته

محصولات برگزیده سال

تردمیل T7Xi                       جایزه طلایی برتر تایوان (Tai SPO) سال ۲۰۱۵

تردمیل T7Xe                      جایزه بهترین طرح بین المللی  2009

دوچرخه  U5X                     نشان نقره برتر تایوان  2009

C7Xe Climbmill                   نشان برتر Tai SPO 2014

پرس شانه آلترا                    نشان برتر تایوان   2011

سری آلترا                           برترین طرح بین المللی  2010

در ایران دستگاه های متریکس از خوشنامی زیادی برخوردارند و بیشترین استقبال از سری  G3 این شرکت بوده است. به طور کلی در تبریز، شیراز و تهران نام دستگاه های بدنسازی متریکس شناخته شده است که این نتیجه خدمات قوی و کیفیت این دستگاه ها می باشد.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

حتما بخوانید

شرکت آلمکس ALLMAX هدف شرکت مکمل آلمکس بر پایه کیفیت در ساخت است. در مورد تست و آنالیز هر دسته از محصولات وسواس دارد. این شرکت اعلام نموده ما فراتر از وظیفه مان عمل می ...
شرکت سلوکور CELLUCOR شرکت مکملهای بدنسازی سلوکور Cellucor خط مشی کیفیت، یکپارچگی و صداقت و نوآوری همیشگی را به عنوان ماموریت و هدف خود دنبال می کند. برای ارائه بهترین نتیج...
شرکت کبری COBRA LABS COBRA LABS در سال 2010 با آغاز به کار اصلی فروش مکمل های قبل از تمرین تاسیس شد. این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان مکمل قبل از تمرین است. از همان ...
شرکت دای ماتیز DYMATIZE Dymatize Nutrition در سال 1994 تاسیس شد و یکی از پیشروهای صنعت مکمل با بالاترین کیفیت در جهان می باشد. این شرکت در بیش از 50 کشور در جهان عرضه می شود....
به اشتراک بزارید:

اولین دیدگاه در مورد “شرکت متریکس فیتنس matrix fitness

  1. sabtebrandsafir@gmail.com'

ثبت دیدگاه

*