سرمایه گذاری در تاسیس یک باشگاه بدنسازی به شکل روز افزون در حال توسعه است و امروزه با توجه به استقبال بسیاری از مردم برای کاهش وزن و تناسب اندام سرمایه گذاران زیادی را در راه اندازی یک باشگاه بدنسازی ترغیب نموده است. 

تب گسترده بدنسازی در ایران به صورت فراگیر از ده هفتاد رقم خورد به صورتی که از آن زمان تاکنون تعداد باشگاههادر هر استان چند صدبرابر شده و هروز به تعداد سالنهای فیتنس و سالنهای بدنسازی اضافه میشود.

همزمان سالنهای پرورش اندام زیادی به دلیل عدم توانایی رقابت با باشگاهای مدرن و جدید قادر به ادامه حیات نیستند این کلوپ های بدنسازی به دلیل مجهز نبودن به امکانات مدرن وعدم آموزش مدیران ومربیان در مقابل باشگاههای برتر به ناچار تسلیم میشوند.

وسایل بدنسازی باشگاهی از تنوع کیفیت زیادی برخوردار هستند و هر مدیر باشگاه به تناسب توان مالی و اطلاعات خود مدلی از آنها انتخاب و خرید میکند حتی بعضی از مدیران باشگاهها توان خرید تجهیزات آکبند باشگاه را ندارند و به دلیل وسایل دست دوم بدنسازی تهیه میکنند که این تجهیزات دست دوم باشگاهی بعضا از آکبند بهترند.

 بهترین باشگاهای فیتنس ایران هم ممکن است دستگاههای دست دوم بدنسازی بخرند چرا که در زمان خرید برند مطابق با سلیقه و توان مالی آنها در ایران موجود نیست.

 دستگاهای هوازی باشگاهی به معنای دیگر وسایل کاردیو ، مرکز توجه بسیاری از مشتریان باشگاه بدنسازی می باشند که میتواند به تنهایی درآمد زایی باشگاههای فیتنس را چندیدن برابر نمایند.

وسایل بدنسازی ایرانی نیز در سال های اخیر از پیشرفت قابل توجهی برخوردار بوده به شکلی که آنها توانستند در مواردی از دستگاههای بدنسازی چینی پیش افتاده و خودرا به عنوان وسایل بدنسازی با دوام و مدرن معرفی نمایند از نمونه آنها میتوان طرح ایمپالس ، طرح متریکس ، طرح ام بی اچ ، طرح تکنوجیم ، طرح پاناتا ، طرح بادی استرانگ ، طرح پاور لایف که درکارخانه دستگاه بدنسازی کوچک وبزرگ ایران از جمله کارخانه تولید وسایل بدنسازی شرکت بادی فول تولید میشود

وسایل بدنسازی خارجی زیادی به ایران وارد شدکه کیفیت و قیمتهای متنوعی هم دارند بعضی از این تجهیزات که اکثرا از کشور های مثل چین تایوان و بعضا اروپا وارد شدند و نسبت به کیفیت ،تبلیغات ،عرضه و تقاضای بازار بدنسازی ایران قیمت های متفاوتی دارند از جمله این شرکت ها میتوان دستگاه های بدنسازی متریکس (MATRIX) ، بادی استرانگ (BODY STRONG) ، تکنوجیم (TECHNOGYM) ، پاناتا (PANATTA)، ایمپالس (IMPULSE) ، سایبکس (CYBEX) ، پاورلایف (POWER LIFE) ، بادی سالید (BODY SOLID) ، پاورکرون (POWER CROWN) ،استیل فلکس (STEEL FLEX) ، ام بی اچ (MBH) ، اسپرت ارت (SPORT ART) ، پالس (PULSE) ، بادی تون (BODY TONE) ، سالتر (SALTER) ، دی اچ زد (DHZ) ، جانسون (JOHNSON) ، تلجو (TELJO) ، تاف استاف (TUFFSTUFF) ، لایف فیتنس (LIFE FITNESS) ، دبلیو ان کیو (WNQ) ، ناتلیوس (NAUTILUS) ، ایکس فورس (X-FORCE) نام برد ، بیشترین استفاده ای که از این وسایل شده در بخش دستگاهای هوازی شده به ویژه تردمیل باشگاهی، دوچرخه های باشگاهی، البتکال،دوچرخه های اسپینینگ می باشد .

البته در کنار این وسایل مکانیکی بدنسازی وسایل وزنه آزاد هالتر دمبل خارجی وسایل فیتنس لوازم ایروبیک هم وارد شده.

شرکت بادی فول به عنوان نمایندگی فروش این شرکتها در ایران فعال میباشد یک مشاوره ساده در این عرصه می تواند از اتلاف یک سرمایه هنگفت جلوگیری نماید. برای تماس با مشاورین ما از طریق بخش “تماس با ما” استفاده نمایید.