آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
0

شرکت star trac (استار تراک) در ساخت تجهیزات فیتنس در کشور آمریکا مشغول می باشد. این شرکت محصولات کاردیو از قبیل تردمیل، استپر توتال بادی، دوچرخه، اسپینر، و محصولات بدنسازی شامل دستگاه های بدنسازی، چند ایستگاهی، صفحه هالتر، وزنه و نیمکت تولید می کند. مشتریان این شرکت شامل باشگاه های ورزشی، باشگاه های فیتنس، مراکز دستگاه های خانگی، بیمارستان، ارتش، مدارس و دانشگاه ها، ورزش های حرفه ای، و مراکز توانبخشی می باشند.

شرکت سلامت و فیتنس star trac قبلا به نام شرکت flex fitness معروف بود و به دلیل خرید سهام آن توسط شرکت استار تراک در انگلستان نام خود را به شرکت سلامت و فیتنس star trac تغییر داد. این شرکت در سال ۱۹۷۹ تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در ایرواین کالیفرنیا قرار دارد و تابع شرکت سهام محدود استار تراک در انگلستان کار می کند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
3+

برنامه های بدنسازی ۳۰ روزه معمولی ترین روش برنامه هایی هستند که مربیان بدنسازی برای برنامه تمرین ورزشکاران طراحی می نمایند.

یک برنامه بدنسازی یک ماهه ورزشکار فرصت دارد که یک سیستم تمرینی را از شروع تا پایان و جواب دهی نسبی دنبال کند اگر بعنوان مثال یک برنامه ۴ قسمت حجم توسط یک مربی نوشته شود که ورزشکار آن را ۵ روز در هفته دنبال کند به این ترتیب هر عضله بدن را ۵ بار در یک ماه مورد تمرین قرار می دهد. و این ۵ جلسه تمرین برای هر عضله فرصتی مناسب برای فشار با یک روش تمرین و نتیجه گرفتن می باشد.

اگر تعداد جلسات مشابه تمرین برای یک عضله و یا کلا بدن یک ورزشکار از ۵ جلسه بیشتر مورد تکرار قرار گیرد بدن در برابر آن فشار و روش تمرین مقاوم می شود واکنش کمتری برای رشد از خود نشان می دهد پس بهتر است یک بدنساز در وحله اول یک برنامه درست و صحیح داشته باشد و آن برنامه را بیش از ۵ بار برای کل بدن تکرار نکند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
1+

ابتدا خدمات مشتریان را تعریف میکنیم. خدمات مشتری برای شما پول زیادی به ارمغان نمی آورد زیرا مردم آن را وظیفه شما می دانند ولی مشتری مداری موجب پولسازی می شود. شاید تصور کنید منظور از مشتری فردیست که از در باشگاه وارد می شود، درست است شکی در آن نیست، اما مشتری اول شما کارمند خود باشگاه می باشد.

یکی از افرادی که زیاد با مشتریان در ارتباط است منشی باشگاه است. شما باید محیطی را ترتیب دهید که او بتواند مشتری مداری کند.

هوارد شولز مدیر استارباکس (یکی از باشگاه های معروف آمریکا) می گوید : شما نمی توانید انتظار داشته باشید تیم کاری شما فراتر از انتظارات مشتری های شما پیش رود زمانیکه شما هنوز انتظارات آنها را در مورد چگونگی مدیریت شان برآورده نکرده اید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
3+

شما می توانید در خانه نیز عضله سازی کنید و چربی بسوزانید در اینجا ۸ تمرین برای کسانی داریم که یا وقت رفتن به باشگاه را ندارند یا تمرین در خانه را ترجیح می دهند.

 1. تمرینات قفسه سینه

این تمرین را بصورت سوپرست انجام دهید. ۳ دقیقه استراحت کنید و دوباره تکرار کنید.

۱- شنا سوئدی (۱۰-۱۵ تکرار)

۲- بارفیکس (در چهارچوب درب، تا حدی که می توانید)

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
0

حرکت دمبل کلین

 • پاها را به اندازه عرض شانه باز کنید.
 • دمبل ها را در کناره خارجی پاها قرار دهید.
 • بنشینید و وسط دمبل ها را بگیرید.
 • آنها را موازی عرض شانه ها از زمین بلند کنید.
 • قوس کمرتان را حفظ کنید.
 • پاها و شانه ها همزمان بلند می شوند.
 • یک پرش انجام دهید.
 • حرکت شراگ انجام دهید.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
1+

۱۰ حقیقت در مورد فیتنس

 1. تنها با کاهش ۵۰۰ کالری در روز نیم کیلو در هفته وزن کم می کنید.
 2. زمانیکه ورزش را کنار می گذارید دو برابر بیشتر زمان می برد تا عضله جدید از بین برود.
 3. ۳ نوع فیبرهای عضله اسکلتی داریم نوع ۱، نوع ۲-A، و نوع ۲-B که شناخت هر یک می تواند فیزیک شما را بهتر کند.
 4. سیگاری ها ۴ برابر بیشتر از دیگران بعد از خواب شبانه احساس بی قراری می کنند.
 5. خوردن ۵-۶ وعده غذا در روز برای کاهش وزن یک افسانه است.
 6. عصر بهترین زمان ورزش و تمرین است. بین ساعت ۴ تا ۶ قدرت عضلات و سرعت بدن به اوج خود می رسد.
 7. ۳ بار در هفته برقراری رابطه جنسی با همسر خود حدود ۷۵۰۰ کالری در سال می سوزاند. یعنی تقریبا برابر با ۱۲۰ کیلومتر دو می باشد.
 8. تحقیقات نشان می دهد از هر ده نفر ۸ نفر از کسانی که تازه شروع به ورزش می کنند آن را ترک می کنند.
 9. یک پوند عضله حدود ۹ کالری در روز می سوزاند و یک پوند چربی تنها ۲ کالری می سوزاند.
 10. تنها کاهش ۳ درصد آب در عضلات می تواند موجب ۱۰ درصد افت قدرت عضله شود.

منبع: مجله بدنسازی بادی فول-شماره ۵

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
2+

شرکت تکنولوژی سان فرانسیسکویی MOTIV (موتیو) دستگاه ابتکاری ردیاب فیتنس را معرفی کرده که علاوه بر ظاهری زیبا کار ردیاب فیتنس و نمایشگر های فیتنس را دو چندان بهتر کرده است.

حلقه جدید موتیو به عنوان اولین و پیشرفته ترین دستگاه پوشیدنی است که روش های قدیمی که افراد فعالیت و خواب خود را اندازه می گرفتند را تغییر می دهد.

این گجت از میکرو تکنولوژی استفاده می کند و در طراحی و ظاهر ظریف و سبک خود بسیار مجهز شده است. این حلقه قادر است تعداد ضربان قلب را نمایش دهد همچنین دقایق فعالیت ورزشکار، نوع فعالیت، مدت خواب، مقدار کالری سوخته شده، مسافت و تعداد گام های برداشته شده را اندازه بگیرد. این نرم افزار شامل برنامه بصری می باشد که اهداف هفتگی را ثبت می کند و اهداف روزانه را بر اساس فعالیت ورزشکار تنظیم می کند.

دریافت برنامه بدنسازی

با شارژ باطری ۵ روزه و قابلیت ضد آب بودن می توانید این حلقه را در موقع دوش گرفتن و شنا نیز استفاده کنید حلقه موتیو به عنوان گجتی برای تمامی زمان ها طراحی شده است.

قیمت این محصول در سایت اصلی خود شرکت ۱۹۵ دلار براورد شده است.

منبع: www.healthclubmanagement.co.uk

ترجمه: بادی فول

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
0

آدرس : میدان راه آهن – خیابان شریعتی – جنب کوچه شهید سلطانی

تلفن: ۰۸۶۳۴۰۲۱۴۲۶

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
1+

آدرس : اراک – خیابان دانشگاه – خیابان سبحان – نبش هاجر

تلفن: ۰۸۶۳۳۲۸۶۴۸۶ 

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
1+

آدرس : اراک – خیابان شهید رجایی – نبش کوچه معاد ۱

تلفن: ۰۸۶۳۲۲۳۳۰۹۰

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
8+

آدرس : خیابان ملک – خیابان ۱۷ متری – جنب پست بانک 

تلفن: ۰۸۶۳۲۲۴۰۹۹۸

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
0

 

 

پریکور در سال ۱۹۸۰ توسط طراح صنعتی آقای دیوید اسمیت تاسیس شد و به عنوان استانداردی برای کیفیت، نوآوری و شاهکاری در تجهیزات ورزشی شناخته شد. پریکور خود را به عنوان پیشرویی در صنعت جهانی تجهیزات ورزشی برای باشگاه های سلامتی، هتل ها، مراکز آب درمانی، باشگاه های فیتنس و خانه ها معرفی کرد.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
1+

مدیر تیم های ملی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام: اردوی شبانه روزی تیم های ملی پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک کشورمان جهت حضور در رقابت های جهانی ۲۰۱۷ اسپانیا فردا ۷ آبان ماه اغاز می شود.رضا سلطانی در گفتگو با سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام پیرامون آخرین مرحله اردوی تیم های ملی اظهار داشت: ملی پوشان دعوت شده به اردو فردا یکشنبه ۷ آبان ماه وارد تهران می شوند و در محل آکادمی ملی المپیک تمرینات خود را آغاز می کنند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
1+

نام: Rob Riches (راب ریچز)
تاریخ تولد: ۱۹۸۳
ملیت: انگلیسی
تاهل: مجرد
شغل: بدنسازی، مدل مجلات، مربی
لقب: راب هالیوودی ریچز
وزن: ۸۳ – ۸۸ کیلوگرم
قد: ۱۷۷.۵ سانتی متر

راب ریچز یکی از بهترین مدل های فیتنس دنیا می باشد. او در همپشیر انگلستان بدنیا آمد ولی در حال حاضر در لوس آنجلس کالیفرنیا زندگی می کند.
راب همیشه فعال بوده و در رشته های مختلفی مثل دوچرخه سواری، اسکی، موج سواری و موتورسواری فعالیت داشته است. وقتی ۱۵ سال سن داشت در یک مسابقه دوچرخه سواری در کوهستان افتاد و شانه اش شکست. دکتر به او توصیه کرد برای بهبودی کامل باید عضلات شانه خود را تقویت کند.
او چند وزنه و یک میز پرس خرید و در گاراژ خود جایگیری کرد. در ابتدا نمی دانست باید چکار کند بنابراین یک مجله ورزشی خرید تا چند تکنیک پایه را از آن مجله یاد بگیرد. این تمرینات باعث شد او کم کم به بدنسازی علاقمند شود. همراه با عشق و علاقه جدیدش به بدنسازی وارد دانشگاه لندن در رشته تولید فیلم شد. سپس وارد یک شرکت تبلیغاتی در لندن شد و در بخش مدیریت تبلیغات شروع به کار کرد.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
0

آدرس : شیراز – خیابان زرگری – روبروی دانشکده علوم قرآنی – ساختمان میر داماد ۱ – طبقه ۳ – واحد ۸

تلفن: ۰۷۱۳۶۲۶۳۸۶۴

1 2 3 8