آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
0

فیل هیث از مربی خود هنی رامبد کمک های زیادی دریافت کرد تا توانست بهترین فیزیک دنیای بدنسازی را از آن خود کند او موفقیت خود را در ۵ نکته خلاصه می کند و به همه دوستداران بدنسازی توصیه می کند.

  1. ثابت قدم بمان

رامبد می گوید: هدفت ۵ جلسه ی تمرین ۴۵ دقیقه ای در هفته باشد. نیازی نیست در باشگاه زندگی کنید تا موفق شوید، اما طوری تمرین کنید که در پایان تمرینات عضلات تان خسته شده باشند.

۱۰ روش برای ریکاوری سریع

  1. یک برنامه داشته باش

به یک برنامه خوب نیاز دارید. مجلاتی مثل ماسل و فیتنس نکات تمرینی و برنامه های زیادی دارد. یکی از برنامه ها انتخاب کنید و شروع به اجرای آن کنید و اطمینان حاصل کنید تا اخر برنامه را پیش می روید.

دریافت برنامه تخصصی تمرین، تغذیه و مکمل

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
1+

شرکت بادی فول با توجه به مراجعات و تماس های زیاد جهت خرید و فروش  وسایل باشگاهی،  تصمیم دارد این تماس ها و مراجعات را در سایت بیشتر راهنمایی نماید تا شما مخاطبان گرامی سوالات و جواب متداول در مورد خرید وسایل بدنسازی باشگاهی خود را در اینجا دریافت نمایید سوالاتی که بیشتر در ذهن مشتریان ما مطرح میشود و جواب های آن در زیر نوشته شده است.

اگر سوال جدیدی دارید در ذیل مطلب مطرح نمایید تا به سوالات جدید جواب داده شود.


۱-قیمت دستگاه های بدنسازی چقدر است؟

ج: ابتدا باید مشخص نمایید چه مدل دستگاهی می خواهید؟ باید مدل آن را بدانید تا قیمت دقیق بفرستیم. میتوانید محدوده توان خرید خود را هم بفرماید تا متناسب با آن چند پیشنهاد برای شما بفرستیم.


۲-مدل ها را نمی شناسم؟

ج: در قسمت برندهای دستگاه ها بدنسازی همه مدل ها با عکس معرفی شده است اگر از طریق تصاویر مطلع نشدید در قسمت توضیحات شرح مفصلی ازسابقه هر شرکت تولید کننده اماده شده است مطالعه کنید.

معرفی برند های بدنسازی

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
2+

در این مقاله به اصول راه اندازی و سرمایه گذاری در یک باشگاه بدنسازی می پردازیم.

سوال: روش محاسبه سود سرمایه گذاری در یک باشگاه بدنسازی چگونه است؟

جواب: مثل هر صنف تجاری دیگر سرمایه گذاری در ورزش و بخصوص در بدنسازی نیاز به شناخت بازار دارد، ابزار اصلی یک بازار نیز سرمایه و مشتری است. سرمایه گذاران باید مشخص نمایند میزان سرمایه آنها چقدر است و سود مورد نظر آنها چند درصد است؟

در مرحله دوم آنها باید بدانند مشتری آنها کیست و چه میخواهد و برای آن خواسته چه مقدار هزینه می پردازد؟

سرمایه در کسب و کار بدنسازی شامل مکان باشگاه، تجهیزات ورزش بدنسازی، مدیر و مربی باشگاه، و جنس مورد عرضه خدمات ورزشی و سلامتی می باشد.

صلاحیت و مهارت مربی

مشتری باشگاه ها مردم هستند که اصولا مخاطب باشگاه ها افراد ۱۵ تا ۸۰ سال می باشند.

 

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
4+

شما در سایت بادی فول بوسیله لینک های آخر صفحه این نوشته میتوانید به تمامی کاتالوگ تجهیزات بدنسازی و وسایل پرورش اندام دسترسی داشته باشید ولی قبل از آن به چند نکته مهم دقت کنید.

۱- دستگاه های بدنسازی که قصد خرید آن را دارید در یک باشگاه به صورت حضوری امتحان کنید و کیفیت فنی وظاهری آنها را تست کنید. بعد از آن تصمیم به خرید بگیرید.

۲- کاتالوگ و تصاویر دستگاه های پرورش اندام نمی تواند گویای کیفیت آن باشد.

۳- از لحاظ فنی یک دستگاه بدنسازی باید اسکلت با دوام با جنس مواد اولیه با قطر کافی داشته باشد تا در برابر حجم فشار حرکت وزنه ها در داخل آن و وزن ورزشکاران استفاده کننده چندین سال دوام بیاورد.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
0

طرح ام بی اچ چین با تنوع مدل های تولید خود یکی از متنوع ترین شرکت های تولید کننده دستگاه بدنسازی جهان می باشد که با توجه به قیمت های مناسب آن در ایران یکی از پر فروش ترین مدل های دستگاه های بدنسازی می باشد.

قایقی طرح ام بی اچ

قایقی طرح ام بی اچ

مدل های تجهیزات بدنسازی MBH عبارتنند از اس سون (S7)، ام یو (MU)، ام ان (MN)، ام تی ام (MTM) از نمونه های مطرح این برند تولید چین می باشد. در ایران هم شاهد ساخت نمونه این دستگاه های بدنسازی طرح ام بی اچ MBH بوده ایم که این نمونه را به صورت تلفیقی از مدل ام بی اچ و طرح های دیگر تولید نموده اند.

برای سفارش این محصولات می توانید به قسمت تماس با ما و یا بخش مشاهده تصاویر این محصول در لینک زیر مراجعه نمایید.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

مشاوره و سفارش

نویسنده: اصغر مرادی

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
10+

بدنسازی بانوان در ایران نسبت به دیگر نقاط جهان بسیار جوان و کم سابقه است و اکثر مربیان باشگاه های بدنسازی و فیتنس بانوان هم تجربه کافی درانتخاب برند دستگاه های بدنسازی لازم ندارند ما در مقالات دیگرسایت بادی فول به انتخاب برند و روش مدیریت باشگاه پرداخته ایم ولی دراین مقاله قصد داریم به وسایل مورد نیاز و تعداد آن برای یک باشگاه بدنسازی بانوان بپردازیم.

مقالات آموزشی VIP مخصوص مدیران و مربیان

مقالات جامع آموزشی مدیران و مربیان

بانوان در باشگاه بدنسازی بیشتر بر تمرین با وسایل میان تنه و پایین تنه و هوازی تمرکز دارند و روی وسایل بالا تنه کمتر وقت میگذارند.

اگر  برای باشگاه بدنسازی مخصوص بانوان قصد خرید تجهیزات را داشته باشید باید به این مهم توجه نماید که بهترین و پر مصرف ترین تجهیزات بدنسازی بانوان را تهیه کنید البته  وسیله بالا تنه و حتی تهیه وسایل هوازی کامل هم لازم است مدیران باشگاه ها باید دقت داشته باشند سالن بدنسازی خانم ها باید  مجهز و تکمیل باشد در غیر این صورت شکایات زیادی از نبود امکانات خواهند داشت.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
5+

رقابت باشگاه های بدنسازی ایران بر سر تجهیزات می باشد هر چند گزینه های دیگری هم برای رقابت بین سالن های پرورش اندام وجود دارد ولی رقابت کلی در وسایل است اما اینجا یک سوال مطرح است؟ اینکه تعداد لوازم سالن بدنسازی چه مقدار است و اسامی تجهیزات اصلی باشگاه بدنسازی چیست؟

در چند مورد به این سوال پاسخ می دهیم

الف) یک باشگاه معمول باید ۱۲ عدد دستگاه سیم کش یا ماشین اصلی بدنسازی را داشته باشد.

۱-اسمیت ۲-کراس آور ۳-لت سیم کش ۴-قایقی ۵-باترفلای یا پروانه ۶-جلو ران (جلو پا) ۷-پشت پا ( پشت ران ) ۸-هاگ پا ۹-پرس پا ۱۰-ساق پا ایستاده ۱۱-داخل ران خارج ران ۱۲-دستگاه شکم

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
10+

کاتالوگ دستگاه های بدنسازی  مشاوره و سفارش دستگاه بدنسازی  معرفی برند های بدنسازی  تماشای محصولات بدنسازی  معرفی برند های بدنسازی

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
2+

کاتالوگ دستگاه های بدنسازی  مشاوره و سفارش دستگاه بدنسازی  معرفی برند های بدنسازی  تماشای محصولات بدنسازی  معرفی برند های بدنسازی

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
0

معرفی شرکت لکس کو LEXCO

از زمان تاسیس شرکت در سال ۱۹۹۸، شرکت صنعتی تایونگ (TAEYOUNG IND) یک شعار سر داده و آن اینکه هم به تغییر خود و هم به توسعات نوین خود در دنیا بصورت فعالیت خلاقانه و روحیه همکاری پاسخ خواهد داد.

این شعار حرکت قابل توجهی را در تاریخ شرکت صنعتی تایونگ نشان می دهد که مرحله متفاوتی از رشد شرکت را از یک دفتر صنعتی داخلی به یک شرکت جهانی بازتاب می کند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
1+

کاتالوگ دستگاه های بدنسازی  مشاوره و سفارش دستگاه بدنسازی  معرفی برند های بدنسازی  تماشای محصولات بدنسازی معرفی برند های بدنسازی عکس باشگاه های تجهیز شده

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
0

با ۱۵ دقیقه تمرین پا های جذاب داشته باشید. تنها چیزی که لازم دارید یک صندلی است.

حرکت ابتدایی ۱

اسکات صندلی

حدود یک قدم از صندلی دور بیاستید طوری که پشتتان به صندلی باشد کمی زانوها را خم کنید طوری که باسن تان ضربه ای به صندلی بزند. موقع راست ایستادن عضلات باسن را جمع کنید. ده بار این حرکت را تکرار کنید.

ترفندهای بهبود فرم عضلات باسن


حرکت ابتدایی ۲

کشش و انعطاف ایستاده باسن

با پای راست روی یک کتاب قطور بیاستید پای چپ را ثابت در هوا بصورت زاویه ۹۰ درجه نگه دارید. زانوی چپ خود را تا جایی که می توانید بالا بیاورید سپس پا را پایین آورید و تا پشت سر خود به بیرون بکشید. پای راست صاف و ثابت باقی بماند. ۱۰ الی ۱۵ بار تکرار کنید. برای هر پا این تمرین را تکرار کنید.

چرا در موقع ورزش عضلات پا های ما می گیرد ؟


حرکت ابتدایی ۳

دور شدگی پا از مرکز ایستاده

روی یک کتاب قطور با پای راست بیاستید پای چپ بالای کف زمین نگه داشته شود کمی زانوی راست را خم کنید و پای چپ را به پهلو ببرید و تا جایی که می توانید آن را بالا بیاورید. ۱۰ الی ۱۵ بار این تمرین را برای هر دو پا تکرار کنید.

دریافت برنامه تمرینی تخصصی

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
0

یکی از بهترین دلایل انتخاب شغل مربی بدنسازی این است که هر کسی با سابقه های گوناگون می تواند وارد این حرفه شود. برخی ممکن است مربی شوند چون خودشان وزن زیادی را کم کردند و الان می خواهند به دیگران به همان روش کمک کنند. برخی دیگر ممکن است خودشان در باشگاه انقدر تمرین کرده اند که می خواهند تجربه و دانش خود را در اختیار دیگران بگذارند و آنها نیز به اهداف خود برسند. حداقل صلاحیتی که باید در این شغل داشته باشید گذراندن امتحان فدراسیون و گرفتن کارت مربیگری است. اما هر چه اطلاعاتتان بیشتر باشد و در کلاس های آموزشی، حضور در کنفرانس های ملی و نمایشگاه های مربوط به این صنعت شرکت کنید مشتری های بیشتری به سمت شما جذب می شوند.

راه کار های جذب مشتری

مربی بدنسازی یک باشگاه شدن شغل پر ارزش و مسئولیت پذیری است. بیشتر از یک شغل معنا دارد، مربی بدنسازی بودن یعنی نماینده ی شیوه یک زندگی سالم. با تشویق دیگران و آموزش دادن به آنها برای نحوه درست سالم زندگی کردن، تاثیر بسزایی روی جامعه خواهید گذاشت. روز به روز میزان چاقی افزایش می یابد و تعداد کسانی که به دیابت مبتلا می شوند بالا می رود، تاثیر شما بر روی زندگی آنها واقعا قابل قیمت گذاری نیستمادر دیگر مقالات سایت بادی فول به ان پرداخته ایم.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
1+

تولد : استیو ریوز در ۲۱ ژانویه ۱۹۲۶ در گلاسکو مونتانا آمریکا بدنیا آمد.

فوت : ۱ می ۲۰۰۰ در اسکاندیدو کالیفرنیا

قد : ۱۸۵

اتسیو ریوز از دوران دبیرستان به بدنسازی علاقه نشان داد. زمانی که ۱۰ سال سن داشت پدر خود را از دست داد و خانواده اش به اوکلند کالیفرنیا جابجا شدند. او روی ماشین ها و کامیون های باربری کار می کرد و در اوقات فراغت خود به باشگاه نیز می رفت ترکیب این فعالیت ها باعث شده بود بدنی ورزیده داشته باشد. در ۱۸ سالگی به ارتش پیوست و جز نیروهای اعزامی به فلیپین بود او حتی در ارتش نیز به ورزش بدنسازی می پرداخت و بعد از دوسال خدمت تصمیم گرفت به بدنسازی حرفه ای بپردازد. در سن ۲۰ سالگی در سال ۱۹۴۶ برنده مسابقات مستر ساحل آرام در اوروگون شد که بعد از این برنده مسابقات مستر آمریکای غربی (۱۹۴۷)، برنده مستر آمریکا (۱۹۴۷)، مستر جهان (۱۹۴۸) و در نهایت مستر یونیورس (۱۹۵۰) شد.

تاریخچه فیزیک کلاسیک

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
1+

این شرکت سری جدید دستگاه های ویژه خود را ارائه داده است که بر حسب مقاومت و راحتی استثنایی می باشند.

محصولات این شرکت در دو بخش ارائه می شوند: دستگاه های قدرتی و دستگاه های هوازی

پشت بازو دیپ

پشت بازو دیپ

خدمات رسانی این شرکت شامل سه بخش نصب، گارانتی و قطعات یدکی می باشد. در صورت داشتن نمایندگی در کشور مقصد نصب تمامی دستگاه برای مشتری رایگان صورت می گیرد. تمامی دستگاه های سوپر اسپرت دارای ضمانت می باشند. اسکلت و جوش دستگاه ها ۵ سال ضمانت، لوازم داخلی دستگاه ها ۶ ماه و سایر قطعات یک سال گارانتی دارند. در صورت خرابی یا شکستگی قطعات یدکی با ارسال عکس از محصول و شماره سریال آن و عکس قطعات خراب شده تمامی قطعات مورد نیاز برای مشتری ارسال خواهد شد. البته این امر در همه کشورها به آسانی امکان پذیر نیست.