شرکت کیو ان تی QNT یکی از برند های معتبر اروپایی است. که این برند محصول کشور بلژیک می باشد و فعالیت خود از سال ۱۹۹۱ آغاز کرد و اکنون دارای نمایندگی بیش از ۶۰ کشور دنیا است از جمله ایالات متحده، انگلستان، بلژیک، هلند، برزیل و… می باشد. این کمپانی دارای تنوع بیش از ۳۰۰ مکمل ورزشی و تغذیه ای در انواع پودر، نوشیدینی، قرص و… است و این که شرکت کیو ان تی QNT در تلاش است. تا با تولید محصولات باکیفیت مناسب ورزشکاران کمک کند تا به هدف خود دست یابند.

انتخاب مکمل ورزشی مناسب

متخصصان ورزشی بر این باور و عقیده هستند که بسیار ضروری است که برای ارتقا بدن از مکمل های مناسب و با کیفیت ورزشی استفاده کرده و ورزشکاران با استفاده از این مکمل باکیفیت می تواند برای ساختن اندامی ایده آل و همچنین کمک به ارتقا سلامتی نیز برای رسیدن به هدف خود استفاده کنند.

کیو ان تی QNT
کیو ان تی QNT

لیستی از بهترین محصولات برند کیو ان تی QNT:

  1. پودر دلیشس وی کیو ان تی
  2. پودر متاپیور زیرو کرب کیو ان تی

  3. پودر گینر ماسل مس کیو ان تی
  4. کراتین مونوهیدرات ۱۰۰% کیو ان تی

  5. پودر ال گلوتامین ۶۰۰۰ کیو ان تی
آخرین مقالات
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درج آگهی بدنسازی

حداکثر 10 عکس مجاز می باشد