در مواقعی که مشتریان یا شاگردانمان در تعطیلات هستند، چکار کنیم؟

وقتی مشتریان یا شاگردانمان در تعطیلات هستند، چکار کنیم؟

چگونه می توانیم درآمد خود را حفظ کنیم، در حالی که مشتریانمان در تعطیلات هستند یا در کلاس
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
2+

چگونه می توانیم درآمد خود را حفظ کنیم، در حالی که مشتریانمان در تعطیلات هستند یا در کلاس شرکت نمی کنند؟ همیشه در طول سال، زمان هایی وجود دارد که افراد به تعطیلات و یا به خارج از شهر می روند. این مواقع ممکن است بعد از اتمام زمستان، در تابستان یا حتی در بهار و پاییز باشد. واقعیت این است افرادی که می توانند هزینه های کلاس های خصوصی و مربیان خصوصی را پرداخت کنند، مطمئنا می توانند از پس هزینه های مسافرت و رفتن به تعطیلات نیز برآیند. در این مواقع است که شما چند انتخاب دارید. شما می توانید استراحت کنید و در واقع هیچ درآمدی نداشته باشید یا می توانید این زمان را به بازاریابی و تبلیغات خود اختصاص دهید، که مطمئنا گزینه ی دوم خیلی بهتر از گزینه ی اول است. در زیر به توصیف این موارد پرداخته ایم.

استراحت کردن

شما هم به دنبال مشتریانتان می توانید به نوع دیگری از تعطیلات بروید. مثلا فقط استراحت کنید و بخوابید. اما همانطور که می دانید، اکثر مربیان افراد پر انرژی و پر انگیزه هستند و زمانی که فعالیت نمی کنند، حس کسالت و خستگی بر آن ها غلبه می کنند. بنابراین، می توانید به پارک نزدیک محل زندگی و یا باشگاه خود بروید و در آن جا نرمش هایی انجام دهید تا حداقل، سیستم عصبی شما تا اندازه ای احساس راحتی کند. شما می توانید این زمان را مانند وقت هایی که بین تمرینات استراحت می کنید، در نظر بگیرید فقط تا حدودی طولانی تر. با این طرز فکر، می توانید به خود و سر زندگی خود، کمک کنید.

مرتباً برنامه های خالی خود را پر کنید.

این عمل، یک واکنش طبیعی برای همه ی مردم است. افراد دوست دارند زمان های خالی خود را با برنامه های مختلف جایگزین کنند. در این موقع شما می توانید مشتریان جدید جذب کنید یا حتی به عنوان تبلیغ کار خود، کلاس های رایگان برگزار کنید. با این کار احتمال جذب مشتریان بیشتر را خواهید داشت. شما حتی می توانید با مربیان دیگر شروع به همکاری کنید. مثلا، در مواقعی که آن ها نمی توانند در کلاسشان حضور پیدا کنند، شما به جای آن ها بروید. اما، این کار تا حدودی ریسک دارد، زیرا ممکن است مشتری از مربی دیگر خوشش بیاید و ترجیح بدهد که در کلاس مربی دیگری شرکت کنید.

بازاریابی و تبلیغات

زمانی که شما ترجیح می دهید استراحت کنید، ممکن است ایده های جدید برای بازاریابی، به ذهن شما خطور کند. پیشنهاد می کنیم از قبل، برای روزهای استراحت خود، برنامه ریزی کنید و فکر کنید که چه کاری برای بازاریابی خود و جذب مشتریان جدید می توانید انجام دهید. بعد از مدتی این کار به یک عادت تبدیل می شود و حتی از این کار لذت خواهید برد. اگر کمی حرفه ای تر به این قضیه نگاه کنید، حتی کم درآمدترین زمان های برنامه ی خود را می توانید به پردرآمدترین آن ها تبدیل کنید و کسب و کار خود را گسترش دهید.

منبع: مجله بدنسازی بادی فول – شماره ۲۶

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۹۶دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۵۹۲دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۸۸دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۷دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۳۵دیدگاه

ارسال دیدگاه