فهرست مطالب

بازاریابی باشگاه بدنسازی

  • ارائه ی بلیط های تخفیفی و یا رایگان برای شرکت در کلاس ها، اکثر افراد دوست دارند قبل از اینکه هزینه ای برای حضور در کلاس های باشگاه پرداخت کنند، نسبت به کیفیت و عملکرد آن مطمئن شوند. بسیاری از باشگاه ها هزینه های بسیاری را از همان ابتدا از افراد می گیرند و با این کار باعث می شوند که بسیاری از مشتریان بالقوه ی خود را از دست بدهند.

  • برنامه های جذب اعضا: این برنامه یک استراتژی قوی برای جذب اعضای جدید را دارد و مهمترین نکته در رابطه با برنامه ی مذکور، این است که باید کار با آن آسان باشد و در واقع باید بلیط های تخفیفی و یا رایگانی را به اعضای باشگاه نیز ارائه دهد.
  • یک وب سایت جدید و کامل، تهیه کنید.
  • یک اکانت رسمی در فیسبوکو یا اینستاگرام راه اندازی کنید.

یکی دیگر از راه های بازاریابی باشگاه  بدنسازی تشویق کارمندان است.

  • کارمندان را تشویق کنید و برای اعضای باشگاه جوایزی را در نظر بگیرید: یکی از بزرگترین مشکلاتی که اکثر مدیران باشگاه با آن رو به رو هستند، این است که به کارمندان انگیزه ی کافی در تعامل مناسب با اعضا و یا افراد تازه وارد نمی دهند. فرهنگ سازی این کار در باشگاه ها زمان بر است، اما مطمئنا نتایج خوبی به همراه خواهد داشت. پیشنهادی که در این رابطه ارائه شده این است که افراد درون گرا را در باشگاه خود استخدام نکنید، زیرا آن ها روش برقراری ارتباط با کارمندان، اعضای باشگاه و با مشتریان بالفعل را ندارند.

منبع: مجله بدنسازی بادی فول – شماره ۲۵

آیا این مقاله مفید بود؟ امتیاز دهید

اولین امتیاز را بدهید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
آخرین مقالات
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.

ارسال دیدگاه