مصاحبه با ال اگوسته پیش از مستر المپیا2012

مصاحبه با ال اگوسته پیش از مستر المپیا۲۰۱۲

این مصاحبه حدود دو هفته پیش از مستر المپیای امسال انجام شده، و حالا که مشغول مطالعه این

مصاحبه با ال اگوسته پیش از مستر المپیای ۲۰۱۲-این مصاحبه حدود دو هفته پیش از مستر المپیای امسال انجام شده، و حالا که مشغول مطالعه این مطلب هستید، جایگاه نهایی او در رده ۲۱۲ مستر المپیا مشخص شده که مقام پنجم بود.
بیوگرافی آل اگوسته
قد:۱۶۸ سانتیمتر
وزن:۹۵کیلوگرم
تاریخ تولد:۳۱ دسامبر ۱۹۸۰
موقعیت خانوادگی: مجرد
محل اقامت: فلوریدا

موفقیتهای قابل توجه:
سال ۲۰۱۲ نمایش اروپایی قهرمانان اورلاندو(دسته۲۰۲ پوند): قهرمان سال ۲۰۱۲ رقابت ماسل کلاسیک کویر (دسته ۲۰۲ پوند): قهرمان مستر المپیا ۲۰۱۱(دسته ۲۰۲ پوند): مقام نهم
رقابت حرفه ای تامپا ۲۰۱۱(دسته ۲۰۲ پوند): قهرمان رقابت قهرمانی آمریکا NPC 2010: قهرمان و دریافت کارت حرفه ای.

دوسال پیش، الاگوسته تنها یک بدنساز آماتور بود که آرزوی حرفه ای شدن را در سر می پروراند. حالا نه تنها یک بدنساز حرفه ایست بلکه چند قهرمانی را هم در کارنامه خود دارد. و قهرمانی رده ۲۱۲ پوند مستر المپیا را هدف گرفته. او در اولین حضور حرفه ای خود موفق به کسب عنوان قهرمانی در رقابت حرفه ای تامپا شد؛ سال ۲۰۱۲ با قدرت به صحنه آمد و قهرمانی در دو رقابت ماسل کلاسیک کویر و نمایش بزرگ اروپا را از آن خود کرد.

او در رده ۲۰۲ پوند مستر المپیای ۲۰۱۱ در چای نهم ایستاد، که این مطابق با هدف شخصی اش مبنی بر قرار گیری بین ۱۰ مرد برتر رقابت در اولین حضورش بود. حالا انتظار کسب نتیجه بهتری را در رده ۲۱۲ پوند دارد با توجه به موفقیتهای اخیرش، و برای کسب موفقیت بی اندازه مصمم و با انگیزه است. اما برای دستیابی به این هدف ناچار است از سد مردان نخبه این رده وزنی گذر کند، افرادی چون دیوید هنری، فلکس لوئیس و خوزه ریموند.

اینکه آیا او شانس غلبه بر بزرگان این رده وزنی را خواهد داشت یا نه در تاریخ ۲۹ سپتامبر مشخص خواهد شد، ولی شانس زیادی دارد برای اینکه به جمع پنج مرد برتر رقابت راه یافت.

اگوسته، تناسب تقریبا کاملی را به نمایش می گذارد بعلاوه حجم بهینه که با حرکات ماهرانه اش روی صحنه، فیگورهای بی نقص و کیفیت بالای عضلانی، کاملا نگاهها را به سمت خود خیره می کند. همه این خصوصیات را به عشق ذاتی او برای رقابت بیافزاید تا حاصل کار یک ورزشکار سرسخت و با انگیزه برای کسب بیشترین موفقیت باشد.

در ادامه خواهید دید برنامه ریزی اگوسته برای پیروزی در دسته ۲۱۲ پوند چیست:
-برای این دوره از مسترالمپیا دیدگاه ذهنی تو چطور بوده؟
این بار روی برنامه هایم تمرکز بیشتری داشتم، و با هوشیاری و دقت بیشتری پیش رفتنم.
-استراتژی تغذیه ات چطور است؟ رژیم تو در خارج از فصل رقابت تا چه حد با دوران آماده شدنت برای رقابت تفاوت دارد؟

در این دوره رژیم، چربی بیشتری در رژیمم گنجانده ام. در رقابتهای پیشین ، چربی را بطور کامل حذف می کردم. همینطور این بار، مقدار کربوهیدراتم را کاهش داده و بر مقدار پروتئینم افزوده ام.
-چه چیز را نقطه قوت اصلی بعنوان یک قهرمان IFBB می دانی؟
نقطه قوت اصلی ام را، کل مجموعه بدنم می دانم که هر بار روی صحنه به نمایش می گذارم. در واقع این یک واقعیت است که هرگز حجیم ترین مرد روی صحنه نخواهم بود، ولی بخاطر کیفیت عضلاتم، معتقدم همواره حریف قدرتمندی بشمار می آیم.

-به نظر می آید بعنوان یک بدنساز رده۲۱۲ پوند مقدار عضله بسیار زیادی داری آیا قصدی داری زمانی کارت را در دسته آزاد ادامه دهید؟
در این مورد فکر کرده ام، ولی تا وقتی اسپانسر مالی یا قراردادی با کمپانی های تولید مکمل نداشته باشم، نمی توانم از عهده هزینه های این کار بربیایم.
-در مقایسه با دیگر رقابتهای بزرگ سطح حرفه ای، رقابت در صحنه المپیا را چطور می بینی؟ فضای رقابت چطور است؟

خب، در واقع المپیا رقابت رقابتهاست! این مثل بازی در جام جهانی در رشته های ورزشی مثل فوتبال و بسکتبال است. ضمنا این موقعیت را فراهم می کند که با طرفداران بسیاری که برای پشتیبانی از ما به سالن رقابت می آیند ملاقات داشته باشم.

–    تو در اولین حضورت در المپیا-سال۲۰۱۱- بین ده مرد برتر جایگاهی را برای خودت پیش بینی می کنی؟
–    هرکسی برای اینکه بهترین باشد تمرین می کند، ولی می توانم خودم را بین ۵ مرد برتر بینم. امسال ترکیبی از سایز و کیفیت چشمگیر را به نمایش می گذارم- تنها کافیست کمی صبر کنید و ببینید!
نویسنده:سامان صمیمیان تهرانی

به اشتراک بگذارید:

ثبت دیدگاه