دوچرخه ی مهارت (skill bike)

دوچرخه ی مهارت (skill bike)

دوچرخه ی مهارت شامل ویژگی های منحصر به فردی است، که به طور خاص برای آموزش تمرینات ورزشی

دوچرخه ی مهارت شامل ویژگی های منحصر به فردی است، که به طور خاص برای آموزش تمرینات ورزشی و عملکردهای مفید، طراحی شده است. این اولین دوچرخه ی داخل سالن با دنده ی واقعی است. تغییر واقعی دنده های آن، کاربران را قادر می سازد تا دوچرخه سواری را در فراز و نشیب تپه ها حس کنند. با تغییر دنده ها، افراد می توانند در برابر تغییرات، مقاومت کنند و قدرت صحیح را برای حداکثر کارایی خود بکار بگیرند، در حالی که در روی کنسول دوچرخه تغییر دنده ها، در هر زمان مشخص، نشان داده می شود.

انتقال چرخ دنده واقعی و تکنولوژی منحصر به فرد MULTIDRIVE افراد را قادر می سازد تا بتوانند روش های آموزش معمولی را به تمریناتی که مانند صعود به تپه است، تغییر دهند. این امر باعث افزایش قدرت و استقامت و همچنین حداکثر بهره وری در یک راه جدید و جذاب می شود.

برای شبیه سازی همان احساس دوچرخه سواری در فضای باز، طراحی دوچرخه ی مهارت به گونه ای است که حتی از لحاظ بیومکانیک مانند دوچرخه های واقعی است. قاب و فرمان دوچرخه، به حالت های مختلفی مانند دوچرخه سواری در جاده، تپه و یا حتی دوچرخه سواری در کوه تغییر حالت دارد. در بدنه ی این دوچرخه، یک سیستم هوشمندانه تاثیرات جاده ای یا road effect قرار گرفته است که احساس دوچرخه سواری در فضای باز را با حالت پدال زدن و پارامترهای عملکردیتان نشان می دهد.

دوچرخه ی مهارت: یک محصول دیجیتال و کاملا تعاملی است. دارای یک صفحه ی نمایشگر ۷ رنگی است، که به کنسول متصل است و تمام داده های مربوط به عملکرد شما را نسبت به سرعت، فاصله، شیب، ضربان قلب و دنده انتخاب شده مشخص می کند. با تشکر از فن آوری PEDAL PRINTING یا ثبت کننده ی حالت پدال زدن، دوچرخه ی مهارت تقارن پدال ها را در دنده های مختلف ثبت می کند و بازخورد آن را نشان می دهد به گونه ای که باعث بهره وری فرد شود.

دوچرخه ی مهارت همچنین دارای طیف گسترده ای از برنامه های آموزشی، روال ها و مسیرهای هدفمند برای تطابق با اهداف و تست های عملکردی برای ارزیابی آستانه ی قدرتی فرد و انتخاب بهترین سطح آموزشی است. دوچرخه ی مهارت، با Strava ،Garmin و Zwift ادغام شده است تا شما را به اهداف مورد نظرتان برساند. این دستگاه برای جلسات تمرین گروهی در طبقات باشگاه و یا در محیط های ورزشی مناسب می باشد. مربیان دوچرخه ی مهارت، می توانند دو تجربه ی متفاوت و جذاب مسابقه و عملکرد را در کلاس های خود ارائه دهند. برنامه ی حرفه ای دوچرخه ی مهارت، برای مربیان این امکان را فراهم می سازد تا کلاس را از قبل آماده سازی کند و کلاس را بدون هیچ نقصی مدیریت کنند.

منبع: مجله بدنسازی بادی فول – شماره ۲۲

به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر پرورش اندام در رشد قدی
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۷۵دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۴۵دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۴۹دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۰۵دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۳۷۷دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۳۷۰دیدگاه

ارسال دیدگاه