استراتژی هایی برای گسترش کسب و کار تان

استراتژی هایی برای گسترش کسب و کار تان

 استراتژی کسب و کار : آیا آماده ی راه اندازی یک چالش با کسب و کار تناسب اندام
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
1+

 استراتژی کسب و کار: آیا آماده ی راه اندازی یک چالش با کسب و کار بدنسازی هستید؟

شما می دانید که راه پر پیچ و خمی در پیش روی خود خواهید داشت، بنابراین پیشنهاد می کنم که به پیشنهادات زیر دقت کنید تا بتوانید یک باشگاه بدنسازی موفق را راه اندازی کنید.

  • موقعیت مکانی مناسب را انتخاب کنید.

باشگاه باید در مکانی قرار داشته باشد که بهترین بهره تجاری را شامل شود. بنابراین تحقیقات بازار در این زمینه بسیار موثر خواهد بود. فاکتورهایی نظیر مردم شناسی منطقه، دسترسی آسان، قیمت و رقبا در این مقوله بسیار مهم هستند.

  • دقت های لازم، نسبت به مردم آن منطقه داشته باشید.

اکثر اعضای باشگاه را افراد آن منطقه تشکیل می دهند نرخی را برای باشگاه در نظر بگیرید که متناسب با وضعیت اقتصادی افراد آن منطقه باشد. نوعی باشگاه راه اندازی کنید که توسط افراد بومی مورد استفاده قرار گیرد.

یک برند خاص برای باشگاه خود در نظر بگیرید. در واقع هسته مرکزی تمام تصمیمات باشگاه، حول برند آن می چرخد. برند باشگاه، ارزش، اعتبار و آن چه باشگاه شما در بر دارد را ارائه می دهد. برند می تواند یک وجه تمایز منحصر به فردی را برای باشگاهتان در نظر گیرد. این عامل می تواند باشگاه معمولی یا یک باشگاه ایده آل را برای شما رقم بزند.

  • ترکیبی از تجهیزات منحصر به فرد برای باشگاه در نظر بگیرید.

به جای اینکه بهترین تجهیزات را برای باشگاه خریداری کنید، بهتر است منطقه ای که در آن می خواهید فعالیت کنید را در نظر بگیرید. به عنوان مثال: بر اساس برند و مردم آن منطقه، آیا باید بر تمرینات هوازی تمرکز کرد و یا بر تمرینات قدرتی؟ بیشتر اعضای باشگاه را چه کسانی تشکیل داده اند؟ آیا قسمتی از آن را به ریکاوری اختصاص داده اید؟

  • افرادی را استخدام کنید که به برند شما ارزش دهند. فاکتورهای اساسی و با ارزش را برای استخدام افراد در نظر بگیرید، چرا که هرروز باعث می شود افراد بیش تری جذب باشگاهتان شود.
  • بر مقوله آموزش سرمایه گذاری کنید. به مرور زمان اعضای باشگاه، به کارمندان و مربیان تبدیل خواهند شد. از این بابت مطمئن شوید که کارمندان باشگاه، نهایت کمک به اعضا را می کنند تا آن ها را به هدفشان نزدیک کنند، اگر این فاکتور را رعایت کنید، دانش کارمندان باشگاه در چگونگی به کارگیری تجهیزات و مدیریت کلاس های تمرینی بهترین فرصت را برای آن ها فراهم می سازد تا بیش ترین بازدهی را داشته باشند.
  • باشگاه را به گونه ای طراحی کنید تا از برند شما حمایت کند. لوگوی باشگاه خود را در جلوی دید قرار دهید. نسبت به اینکه لوگو در بیرون و داخل باشگاه هست اطمینان حاصل کنید و از رنگ آن در دکور باشگاه استفاده کنید. از یک شعار متداوم در شبکه های اجتماعی و فعالیت های بازاریابی استفاده کنید.

منبع: مجله بدنسازی بادی فول – شماره ۲۱

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۹۶دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۵۹۲دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۸۸دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۷دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۳۵دیدگاه

ارسال دیدگاه