مس تچ و کالری پروتئین

Mass Tech

فراد معمولا در بازه های زمانی که در دوران حجم به سر می برند از برنامه های تمرینی

افراد معمولا در بازه های زمانی که در دوران حجم به سر می برند از برنامه های تمرینی سنگین استفاده کرده و کالری زیادی در طول روز وارد بدن خود می کنند و در کنار این دو ترفند از مکمل های غذایی که برای افزایش وزن و برای تشدید عضله سازی ساخته شده اند نیز استفاده می کنند.

ویت گینرز
این نام را زیاد شنیده اید و شاید بدانید که این نام به دسته مکمل هایی اطلاق می شود که اصولا برای اقزایش وزن در فصول تمرین و یا برای استفاده کسانی تولید شده و به بازار عرضه می شود که از کمبود شدید وزن رنج برده و یا اصطلاح استعداد چندانی برای افزایش وزن ندارن. این مکمل برای افزایش وزن طراحی و ساخته شده است!
این مکمل ترکیبی خوشمزه، مملو از پروتئین بوده و در عین حال ویت گینری است که سرشار از ترکیبات پروتئینی حجم ساز است! خوشمزه بودن و یا نبودن مکمل های غذایی شاید در نگاه اول و برای کسانی که از دور دستی بر آتش دارند و هر روز قرار نیست حجم عظیمی از همین مکمل ها را وارد دستگاه گوارش خود بکنند چندان مهم نباشد ولی افرادی که در طول سال از این ترکیبات استفاده می کنند و استفاده از این ترکیبات، جزئی از تغذیه روزانه آنها شده است به خوبی می دانند که بلعیدن مکمل های غذایی بد مزه در طول روزهایی که معمولا یکی پس از دیگری سر می رسد و این روند ماه ها و ماه ها تکرار می شود به غایت آزار دهنده است!
این مکمل برای بدنسازانی که بدنبال حجم هستند و برای تمامی افرادی که در دیگر رشته های ورزشی فعالیت می کنند و ایضا به دنبال افزایش وزن و حجم هستند مناسب بوده و گفته می شود که از نظر اسید آمینه ها بسیار غنی است.

تجمع چربی های زاید
حتما می دانید که تبعات نه چندان مثبت ولی در عین حال اغوا کننده مکمل های غذایی، مخصوص دوران حجم که ویت گینرزها یک نمونه از این مکمل ها محسوب می شوند افزایش بی رویه وزن است. این افزایش بی کیفیت وزن و این افزایش بی کیفیت حجم عموما ناشی از تجمع چربی های زاید در بدن می باشد که در اثر بالا بودن شدید میزان قند و بالا بودن کالری این محصولات در بدن مصرف کنندگان دیده می شود و همین مسئله نیز در اغلب موارد افراد را فریب می دهد.
مکمل هایی که اصولا قند خالص بوده و یا محتوی قند فراوان هستند شاید در کوتاه مدت با افزایش شدید وزن و حجم همراه باشند ولی به دلیل بالا بودن گاها افراطی کالری موجود در این مکمل ها، سهم عمده ای افزایش حجم و وزن ناشی از مصرف این مکمل ها به تشدید چربی سازی در بدن باز می گردد و این مسئله ابدا مطلوب ورزشکاران منطقی کار و هوشیار نبوده است!

 

به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر پرورش اندام در رشد قدی
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۶۱دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۳۱دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۱۸دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۴۹۲دیدگاه
تغذیه قبل وبعد تمرین بدنسازی
قبل و بعد از تمرین بدنسازی چه ...
 
۳۴۷دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۳۴۶دیدگاه

ثبت دیدگاه