امتیاز دهید
اولین امتیاز را بدهید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email

فهرست مطالب

مکمل Recharge برای پمپاژ خون

یاد آوری این نکته را ضروری می دانم که پرداختن به این مباحث در این نشریه الزاما به معنی تایید تمامی ادعاهای کمپانی سازنده و به معنی تایید نمونه مکمل های موجود در بازار ایران نخواهد بود.

اثر سریع

کمپانی سازنده در مورد اثرات این محصول اینگونه گفته است که این مکمل بر خلاف نمونه های مشابه که معمولا برای گرفتن اثر باید مدت زمانی را صرف خوردن آن کنید تنها چند روز پس از مصرف شدن اثرات خارق العاده ای بر جای می گذارد!

مکمل نسل سوم!

البته پیشتر و در ابتدای تشریح این مکمل کمپانی سازنده این محصول را نسل سوم مکمل های حاوی کراتین و آرژنین دانسته است که پمپاژ شدید در خون ایجاد خواهد کرد و این پمپاژ منجر به تشدید خون رسانی به بافت ها و منجر به حجیم شدن قطر عروق خونی شده و اثرات مفید دیگری را بر جای می گذارد.

طول اثر

در اغلب موارد می بینیم که پمپاژ خون حاصل شده از مصرف نمونه های مشابه کمی پس از قطع مصرف مکمل از بین می رود و این پمپاژ نیز تنها زمانی که این مکمل را مصرف می کنید رخ می دهد ولی در مورد این محصول به این مسئله اشاره شده است که این پمپاژ از یک سو طلانی اثر بوده و تا ساعت ها پس از مصرف مکمل در بدن باقی می ماند و از سوی دیگر طولانی بوده و پس از قطع مصرف مکمل نیز تا هفته ها به قوت خود باقی می ماند.

کراتین ۳۹ بار قوی تر از دیروز!

در بدنه این مکمل علاوه بر آرژنین از کراتین نیز استفاده شده است و گفته می شود که این مکمل در قیاس با دیگر مکمل های کراتینی ۳۹ بار موثر تر ظاهر شده است.

روشنگری

البته در مورد ارائه آمار دقیق در مورد اثر ماده بر بدن باید به این مهم اشاره کنیم که این قسمت از سخنان شرکت های سازنده را تا حدودی می توان تجارتی بازی دانست به این معنی که در مواجهه با فیزویولوژی انسانی صحبت کردن در مورد اثر مکمل بر بدن با این قطعیت و دادن آماری این چنین ریز و دقیق عملا بی معنی است.

ذخایر کراتینی

کمپانی سازنده در ادامه تشریح مکمل Recharge افزوده است که با مصرف این مکمل می توانید ذخایر کراتینی موجود در بدن را به خوبی احیا کنید و ادعا کرده است که با این مکمل ۳۹ بار بهتر از نمونه کراتین های مشابه موفق به این امر خواهید شد.

تسریع ریکاوری

در مورد این محصول همچنین ادعا شده که مصرف این مکمل به تسریع هر چه سریع تر ریکاوری پس از تمرین که معمولا با تمرینات سنگین و شدید به دشواری حاصل می شود کمک خواهد کرد.

محصولی مقرون به صرفه

مکمل Recharge در بسته هایی متشکل از ۲۰۰ کپسول ارائه شده است و از این رو این محصول را می توان تا حدود زیادی مقرون به صرفه تر دانست چرا که نمونه های مشابه معمولا برای مصرف یکی دو هفته کفاف می دهد و این در حالی است که این محصول برای ۴۰ سروینگ مناسب خواهد بود.

ترکیبات

از مهم ترین ترکیباتی که در بدنه مکمل Recharge به کار رفته است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • Arginine Ethyl Ester HCL
  • Creatine Ethyl ESTER HCL
  • Nicotinic Acid

نیکوتینیک اسید

در مورد آرژنین و در مورد اینکه این ماده را می توان پیش ماده نیتریک اسید دانست پیشترها صحبت کرده ایم و حتما می دانید که نیتریک اسید نیز برای پمپاژ خون به درون عروق خونی عالی است و در مورد کراتین نیز به لطف این همه مقالات رنگارنگ که همه روزه در باب کراتین و در باب گلوتامین در نشریات در می شود اطلاعات کافی و وافی دارید ولی شاید ندانید که از نیکوتینیک اسید در روزهای رقابت معمولا برای بیرون کشیدن عروق خونی و برای دم انداختن به بدن در حین فیگور استفاده می شود.

فرم دارویی

مکمل Recharge به صورت کپسول تولید و در بسته بندی های ۲۰۰ تایی به بازار عرضه شده است و هر سروینگ ازآن نیز شامل چهار کپسول می شود.

دستور مصرف

روزانه سه بار و هر بار ۴ کپسول از این مکمل را با معده خالی و با آب زیاد مصرف خواهید کرد.

هشدار 

مصرف این مکمل در دوران شیردهی و بارداری برای بانوان ممنوع است و گفته می شود که مصرف این مکمل برای سنین زیر ۱۸ سال نیز ممنوع است!

آیا این مقاله مفید بود؟ امتیاز دهید

اولین امتیاز را بدهید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
آخرین مقالات
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.

ارسال دیدگاه