چگونه می توان به عنوان یک مربی خصوصی درآمد خوبی داشت؟

چگونه می توان به عنوان یک مربی خصوصی درآمد خوبی داشت؟

موفقیت و درآمد خوب، جز مواردی هستند که بسیار زمان نیاز دارند و به راحتی بدست نمی آیند
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
2+

مربی خصوصی: چگونه می توان شغلی مناسب با درآمد خوب را شروع کرد؟

موفقیت و درآمد خوب، جز مواردی هستند که بسیار زمان نیاز دارند و به راحتی بدست نمی آیند و برای بدست آوردن آن ها باید به سختی کار کرد. در زیر به نکاتی اشاره شده است که طبق آن ها می توانید، موفقیت مالی در کسب و کار خود، به عنوان یک مربی خصوصی بدست آورید.

چگونه مربیان بدنسازی درآمد خود را افزایش دهند؟

  1. با افراد مختلف در ارتباط باشید.

چگونه می توان مشتریان خود را افزایش داد بدون اینکه هیچ ارتباطی با افراد مختلف نداشت؟ ممکن است شما دانش کافی و همه ی مهارت های موجود در دنیا را داشته باشید، اما چه کسی می تواند تنها با نگاه کردن به شما، به تمام این ها پی ببرد؟ با صحبت کردن و تعامل با افراد مختلف، آن ها شناخت بیشتری نسبت به شما پیدا خواهند کرد و در عین حال تمام مهارت ها و دانش شما را کشف خواهند کرد. به این فکر کنید که اکثر افراد در باشگاه بخواهند مربی خصوصی بگیرند، اما آن ها نمی دانند که از کجا شروع کنند و یا نسبت به اینکه به شما نزدیک شوند و سوالاتشان را بپرسند احساس اضطراب و خجالت بکنند. در این موارد، شما هستید که می توانید دیوار بین خود، مشتریان و اعضای باشگاه را بشکنید و تنها با گفتن یک کلمه ی سلام، به آن ها اجازه دهید تا احساس راحتی بکنند. ممکن است در همان ابتدا مشتری نداشته باشید، اما زمانی که آن ها آماده باشند به سمت شما خواهند آمد.

  1. مرتبا مهارت های جدید را یاد بگیرید.

چندین بار تا به حال این مطلب تکرار شده است، شما همیشه باید به دنبال یادگیری مهارت ها و تکنیک های جدید باشید. برای یک لحظه هم که شده خود را در جای مشتریان تصور کنید. کدامیک از مربیان را به عنوان مربی خود انتخاب می کنید؟ کسی که دوره های مهارت های مختلف مانند پیلاتس، کتل بل، ماساژ، وزنه برداری و … گذرانده و یا کسی که تنها یک مدرک مربیگری دارد؟ مطمئنا مربی که تمام دوره های مهارت های مختلف را گذرانده جذاب تر به نظر می رسد، اما این دلیل بر داشتن دانش، نمی باشد. دانش مربیان زمانی نشان داده می شود که بیشترین تعداد شاگرد را در فرجه های زمانی مناسب داشته باشند.

  1. نسبت به شهریه و همچنین تمریناتی که در کلاس ها ارائه می دهید، انعطاف پذیر باشید.

بیشتر وقت ها دیده شده که مربیان نسبت به شهریه و یا مدت زمان کلاسی خود انعطاف پذیر هستند. بهتر است یک برنامه ی کلاسی تهیه کنید که برای تمامی افراد قابل استفاده باشد. بین جلسات کلاسی خود، ۴۵ دقیقه استراحت قرار دهید تا بازدهی بهتری داشته باشید. با این حال، در این موارد نمی توان زمان استانداردی را مشخص کرد و بهتر است که، تمرینات سبک را ارائه دهید. منظور ما این نیست که زمان یک ترم را تا ۱۲ هفته ادامه دهید، بلکه بهتراست، برنامه ای تهیه کنید که بیشتر از ۴ هفته طول نکشد. در این موارد دیده شده است که افراد، بیشتر تمایل به حضور در کلاس دارند.

  1. نظرسنجی کنید.

برای نظرسنجی افراد، شما می توانید قسمتی را در وب سایت خود در نظر بگیرید، تا افراد بتوانند به راحتی نظرات خود را در مورد کلاس و موارد مربوط به آن با شما، به عنوان مربی خود، در میان گذارند. در این حالت شما می توانید دید کلی نسبت به مهارت ها و زمان کلاس های خود پیدا کنید و برای زمان های بعدی از آن استفاده کنید.

منبع: مجله بدنسازی بادی فول – شماره ۱۹

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۹۶دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۶۰۰دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۸۸دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۷دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۳۷دیدگاه

ارسال دیدگاه