فهرست مطالب

(قسمت اول)

بازاریابی باشگاه روندی مداوم است. تبلیغات به صورت دوره ای و قطعی برای پر رونق ماندن کسب و کار باشگاه شما کافی نخواهد بود. بلکه باید همیشه در فکر ایده تبلیغات بهتر، شعار تبلیغاتی مناسب هم باشید. در اینجا راه حل هایی که به صرفه هستند و به شما در بهبود کسب و کارتان کمک می کند را ارائه می دهیم.

ده راه حل مقرون به صرفه زیر برای کسب و کار شما ضروری است.

۱- حمایت از خیریه ها:

بهترین روش برای این کار این است که خیریه یا انجمنی را انتخاب کنید و تبلیغات کوتاه مدت و بلند مدت را انجام دهید. بعد یک روز خاص را انتخاب کنید و شروع به ثبت نام کنید و اعلام کنید که درآمد حاصل از این دوره ثبت نام به عنوان مثال ۵۰ درصد آن صرف کار خیر مشخصی خواهد شد، حتی می توانید برای اینکه بیشتر به رسمیت شناخته شوید نام باشگاه خود را بر روی پوشاک (تی شرت) بزنید و در همان خیریه به ثبت نام مشغول شوید.

۲- از یک ورزشکار، بدنساز حرفه ای که در باشگاه شما تمرین می کند حمایت کنید.

در ابتدای کار می توانید این کار را به روش های مختلفی انجام دهید. به عنوان مثال به آن ها محصولات مارک ورزشی باشگاهتان را هدیه دهید تا استفاده کنند و اگر به مسابقه ای می روند لباس باشگاه شما را بپوشند. اما اگر متوجه نشدید که ورزشکار مورد نظرتان به استفاده از پوشاک با آرم باشگاه شما تمایل زیادی ندارد می توانید عضویت رایگان، ساک ورزشی به او هدیه دهید و از این روش او را به یک بیلبورد متحرک تبلیغاتی تبدیل کنید. نیازی نیست که این ورزشکاران خیلی هم حرفه ای باشند، بلکه همینطور که در مسابقاتی شرکت کنند و آن جا از تبلیغات شما استفاده کنند کفایت می کند.

۳- ارسال مقالات مطبوعاتی

روزنامه های محلی را مرور کنید، برای این کار می توانید به وب سایت آن ها بروید، اکثر این نوع روزنامه ها در سایتشون جایی برای ارسال مقاله مطبوعاتی یا فرستادن مطالب جدید را دارند. حداقل می توانید از راه ایمیل با آن ها در ارتباط باشید. و مطالب مطبوعاتی را که نوشته اید را برای آن ها ارسال کنید و از این روش برای تبلیغ خود و باشگاه تان استفاده کنید. البته نه به طور مستقیم، اما حداقل این کار باعث شناخته شدن شما در جامعه باشگاه داران می شود.

ادامه مقاله در شماره بعدی

 

منبع: مجله بدنسازی بادی فول – شماره ۱۶

آیا این مقاله مفید بود؟ امتیاز دهید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
آخرین مقالات
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.

ارسال دیدگاه