10 روش مقرون به صرفه برای ارتقا کسب و کار باشگاه شما

۱۰ روش ارزان برای ارتقا کسب و کار باشگاه شما

بازاریابی باشگاه روندی مداوم است. تبلیغات به صورت دوره ای و قطعی برای پر رونق ماندن کسب و
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
0

(قسمت اول)

بازاریابی باشگاه روندی مداوم است. تبلیغات به صورت دوره ای و قطعی برای پر رونق ماندن کسب و کار باشگاه شما کافی نخواهد بود. بلکه باید همیشه در فکر ایده تبلیغات بهتر، شعار تبلیغاتی مناسب هم باشید. در اینجا راه حل هایی که به صرفه هستند و به شما در بهبود کسب و کارتان کمک می کند را ارائه می دهیم.

ده راه حل مقرون به صرفه زیر برای کسب و کار شما ضروری است.

۱- حمایت از خیریه ها:

بهترین روش برای این کار این است که خیریه یا انجمنی را انتخاب کنید و تبلیغات کوتاه مدت و بلند مدت را انجام دهید. بعد یک روز خاص را انتخاب کنید و شروع به ثبت نام کنید و اعلام کنید که درآمد حاصل از این دوره ثبت نام به عنوان مثال ۵۰ درصد آن صرف کار خیر مشخصی خواهد شد، حتی می توانید برای اینکه بیشتر به رسمیت شناخته شوید نام باشگاه خود را بر روی پوشاک (تی شرت) بزنید و در همان خیریه به ثبت نام مشغول شوید.

۲- از یک ورزشکار، بدنساز حرفه ای که در باشگاه شما تمرین می کند حمایت کنید.

در ابتدای کار می توانید این کار را به روش های مختلفی انجام دهید. به عنوان مثال به آن ها محصولات مارک ورزشی باشگاهتان را هدیه دهید تا استفاده کنند و اگر به مسابقه ای می روند لباس باشگاه شما را بپوشند. اما اگر متوجه نشدید که ورزشکار مورد نظرتان به استفاده از پوشاک با آرم باشگاه شما تمایل زیادی ندارد می توانید عضویت رایگان، ساک ورزشی به او هدیه دهید و از این روش او را به یک بیلبورد متحرک تبلیغاتی تبدیل کنید. نیازی نیست که این ورزشکاران خیلی هم حرفه ای باشند، بلکه همینطور که در مسابقاتی شرکت کنند و آن جا از تبلیغات شما استفاده کنند کفایت می کند.

۳- ارسال مقالات مطبوعاتی

روزنامه های محلی را مرور کنید، برای این کار می توانید به وب سایت آن ها بروید، اکثر این نوع روزنامه ها در سایتشون جایی برای ارسال مقاله مطبوعاتی یا فرستادن مطالب جدید را دارند. حداقل می توانید از راه ایمیل با آن ها در ارتباط باشید. و مطالب مطبوعاتی را که نوشته اید را برای آن ها ارسال کنید و از این روش برای تبلیغ خود و باشگاه تان استفاده کنید. البته نه به طور مستقیم، اما حداقل این کار باعث شناخته شدن شما در جامعه باشگاه داران می شود.

ادامه مقاله در شماره بعدی

 

منبع: مجله بدنسازی بادی فول – شماره ۱۶

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۹۶دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۶۱۴دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۶۰۰دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۹دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۴۵دیدگاه

ارسال دیدگاه