فهرست مطالب

مکمل پروتئین سازی عضله با محصول بیوگرو

توجه: مطالبی که در قسمت مکمل­ های بدنسازی به توضیح و ترجمه آن می­ پردازیم، اظهارات شرکت تولید کننده آن بوده و ترجمه و درج آن در این نشریه، به منزله تأیید یا عدم تأیید آن نمی­ باشد. ضمن این که اگر احیاناً مکمل­ های مطرح شده، دارای عوارض باشند تولید کننده ­اش آن را بیان نمی­ کند و فقط به مزایای آن اشاره می ­نماید. بنابراین پیشنهاد می ­شود مصرف آن ها را تحت نظر متخصصین حوزه مربوطه انجام دهید.

نام محصول: مکمل پروتئین بیوگرو (BIO-GRO) / کمپانی تولید کننده: ایزاتوری (ISATORI) / سایز: ۶۰ و ۱۲۰ سروینگ / طعم­ های موجود: بستنی وانیلی و شکلاتی، موز، توت فرنگی و … / قیمت در سایت آفیشال و بادی بیلدینگ در ماه آگوست: ۴۰ و ۵۵ دلار / امتیاز: ۶/۸ از ۱۰ از سایت بادی بیلدینگ

محصول «بیوگرو» تولید جدید مارکت مکمل­ های غذایی بوده و محصولی فراتر از کراتین، گلوتامین، آمینواسید و … به حساب می ­آید.

این محصول شامل پپتایدهای فعال و انحصاری Bi0-Pro bioبوده و به محض وارد شدنش به بدن پیغام­ هایی مبنی بر تسریع سنتز و یا همان ساخت پروتئین را مخابره کرده، در نتیجه کمک بسیار شایانی در رشد و پرورش ماهیچه در حداقل زمان خواهد نمود.

مواد Bio-Active Peptides و یا به اختصار BAP تا به حال در هیچ مکمل غذایی موجود نبوده و بیوگرو اولین داوطلب است که چنین عامل مؤثری را جهت عضله­ سازی در خودش جای داده است. این عوامل رشد عبارت است از: IgA, IgG,PDGF ,EGF , TGF beta-2, IgFو… که همگی دست به دست هم داده و چنان سرعت ساخت پروتئین را در عضله بالا می ­برند که ترمیم و باز سازی (ریکاوری) عضله پس از اتمام یک جلسه تمرینی سخت و نفسگیر به سرعت رقم خورده و در نهایت فرد را به بدنی عضلانی و کم چرب نزدیک خواهد نمود.

  • نحوه مصرف اصولی بیوگرو: مخلوط یک الی ۲ پیمانه با نوشیدنی پروتئین بلافاصله پس از تمرین
  • احتیاط: قبل از مصرف هر گونه مکمل غذایی با پزشک تغذیه مشورت نمایید.

*

آیا این مقاله مفید بود؟ امتیاز دهید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
آخرین مقالات
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.

ارسال دیدگاه