پاورلیفتینگ گرجستان

اعزام پاورلیفترهای ایرانی به گرجستان

تیم پاورلیفتینگ و پرس­سینه ایران جهت حضور در رقابت­های بین­المللی کشور گرجستان راهی تفلیس شد؛ تیمی که مجتبی­ملکی
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
1+

تیم پاورلیفتینگ و پرس ­سینه ایران جهت حضور در رقابت­های بین­ المللی کشور گرجستان راهی تفلیس شد؛ تیمی که مجتبی ­ملکی رئیس کمیته پاورلیفتینگ فدراسیون و مدیر تیم اعزامی امید بسیاری به آن داشته و مدعی است که همه آنها مدال خواهند گرفت.

مجتبی ملکی رئیس کمیته پاورلیفتینگ در گفتگو با سایت فدراسیون اظهار کرد: رقابت­ها از روز سوم تا ۱۰ اسفند ماه برگزار خواهد شد و ۷ تیم ترکیه، مولداوی، گرجستان، قزاقستان، جمهوری آذربایجان، روسیه و ایران در آن شرکت خواهند داشت، تیم­ های قدرتمندی که در رشته ­های پاورلیفتینگ و پرس­ سینه حرف های بسیاری برای گفتن داشته و دارند.

ملکی در ادامه گفت: در هر دو رشته پاورلیفتینگ و پرس ­سینه در رقابت های بین ­المللی گرجستان ورزشکار خواهیم داشت. اما تیم کامل نخواهد بود. مدیر تیم اعزامی به رقابت­ های بین ­المللی گرجستان در ادامه گفت: در دو مقطع سنی و بزرگسالان در مسابقات شرکت خواهیم داشت و مربیگری تیم ما نیز بر عهده حمید نظر خانی خواهد بود.

ملکی در پایان از حامد فتاحی پور (یزد) محمد خالص حقیقی (فارس)، ادیب عظیم نیا، محمد رحیمی، جعفر کریمیان (اصفهان)، فتاح رمضانی (بوشهر)، محمد رضا لشکری(گلستان)، حسین بیات، میثم آذرشت، امین کریمی، سعید سرخی، اصغر کوه جلوه، سجاد شاه­ محمدی (زنجان)، رسول حق­پور، عبدالحق مصطفایی، علیرضا مطیع (خراسان رضوی)، علی رستمی(قم)، و رضا رشیدی (لرستان) و نوید یزدانی به عنوان ورزشکاران اعزامی به تفلیس گرجستان نام برد. در سفر به گرجستان آیت ارجمند رئیس هیات کهگیلویه و بویر احمد و یک نماینده از سوی رئیس هیات کردستان نیز تیم را همراهی خواهند کرد.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۸۸دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۷دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۸۶دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۵دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۵۳۲دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۲۹دیدگاه

ارسال دیدگاه