فیری موشن فیتنس در سال ۱۹۹۹ بر اساس یک دیدگاه ساده و در عین حال پررنگ تاسیس شد: آموزش تک بعدی به یک جهان سه بعدی منتهی نمی شود. جایی که چرخش، جابه جایی و حرکت در همه ی جهان، یک واقعیت زندگی روزانه است.

در دسامبر ۲۰۰۰ شرکت آیکون هلس و فیتنس این شرکت را خرید و فیری موشن فیتنس را به عنوان بخش تجاری خود تاسیس کرد. به عنوان یک شرکت تابع و کاملا متعلق به ما، تمام مزایای یک شرکت وابسته را در اختیار ما قرار داد، با این حال با توجه به عملیات تحقیق، توسعه، فروش و بازاریابی مستقل عمل کرد.

آیکون در سال ۱۹۷۷ تاسیس شد و بزرگترین بازاریاب و تولید کننده تجهیزات تناسب اندام در جهان شناخته شد و میراثی از خود به جای گذاشت که صنعت را با محصولات نوآورانه خود متحول کرد. برای اطمینان از اینکه مشتریان بهترین تجهیزات را با بالاترین کیفیت بدست می آورند، ما یک مرکزی را به عنوان نمونه که ۲۱ هزار فوت مربع فضا و دارای ظرفیت تولید ۱۴۰ هزار فوت مربع دستگاه را داشت به محصولات تجاری فیری موشن فیتنس اختصاص دادیم.

فیری موشن فیتنس، یک شرکت تابعه از فیتنس و آیکون هلث، به ارائه راه حل های جامع آمادگی جسمانی با تامین مالی رقابتی، ارائه ی خدمات با کیفیت به مشتریان، آموزش جامع و محصولات بی نظیر اختصاص پرداخته است. فیری موشن اولین و تنها مدار جامع از تجهیزات تمرین قدرت یکپارچه می باشد. فیری موشن کامرشال کاردیو این صنعت را با تکنولوژی ورزش از طریق تلویزیون، یعنی اولین تلویزیون دسترسی کابلی که در کنسول تجهیزات ادغام شده است، انقلابی کرده است. اِپیک اِسترنف با بهره گیری از طراحی ارگونومیک و ویژگی هایی که هرگز در ورزش های سنتی دیده نشده استفاده کرد.

محصولات فیری موشن فیتنس در حال حاضر از طریق نیروی فروش مستقیم شرکت و از طریق یک تیم بین المللی در سراسر کشور توزیع می شود.

معرفی دیگر کارخانه ها
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

2 پاسخ

  1. با سلام و خدا قوت.
    ممنون از ارائه اطلاعات مفید شما اما در مورد مقر شرکت و اینکه در کدام نقطه کرۀ زمین قرار داره اطلاعاتی ارائه نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درج آگهی بدنسازی

حداکثر 10 عکس مجاز می باشد