مدیران باشگاه بدنسازی

قانون تمرکز روی یک کار (مدیران باشگاه ها بخوانند)

در یک بازه زمانی مشخص تنها یک کار را انجام دهید. انجام این کار برای ما غالبا سخت

(مدیران باشگاه ها بخوانند)

در یک بازه زمانی مشخص تنها یک کار را انجام دهید. انجام این کار برای ما غالبا سخت است. مدیر باشگاه ورزشی همانند یک شعبده باز یک کلاه جادویی می پوشد و هر مرتبه به عنوان یک شخص متفاوت عمل می کند از مدیر و مربی گرفته تا فروشنده و سرایدار. به همین دلیل ظاهرا غیر ممکن است بتواند تنها روی یک کار در یک زمان تمرکز کند اما باید سعی خود را بکند.

به عنوان یک مدیر اگر کارهای خود را لیست کنید می بینید که کلی کار نیمه تمام برای انجام دادن دارید، تماس های زده نشده، پیام های ارسال نشده، برنامه ریزی بازاریابی، سازماندهی دفتر، تمیز کردن باشگاه، توجه به اعضای باشگاه، پرداخت صورتحساب ها، طرح های باشگاهی و … . پس تمرکز روی یک کار چندان کار آسانی نیست اما به هر نحوی شده این کار را انجام دهید. درب دفتر خود را ببندید، تلفن همراه خود را کنار بگذارید و اجازه ندهید موقع انجام کار چیزی حواس شما را پرت کند.

۱۰ مقاله برتر مخصوص مدیران  باشگاه های بدنسازی

علاوه بر تمرکز روی کار باید یاد بگیرید آن کار را تمام کنید. چند تا کار ۱۵ دقیقه ای در لیست کارهای ناتمام خود دارید که انجام نداده اید فقط به خاطر اینکه هر دفعه از یک کار به کار دیگر پریده اید؟ ما فکر می کنیم انجام همزمان چند کار یکی از مهارت های فوق العاده ی ماست اما این بدترین کاریست که یک شخص می تواند انجام دهد. ضرب المثل قدیمی میگوید ” کار را آن کرد که تمام کرد” . یک کار را انتخاب کنید و تا قبل از تمام کردن آن به سراغ کار دیگری نروید. برای خود یک زمان مشخص را تعریف کنید و تمام حواس خود را روی انجام آن کار بگذارید. پس از اتمام کار آن را از لیست کارهای ناتمام خود خط بزنید و سراغ کار بعدی بروید.

نویسنده: اصغر مرادی

به اشتراک بگذارید:

ثبت دیدگاه