فهرست مطالب

مربی هر رشته ورزشی که باشید مسئول رونق یا شکست کار باشگاه خواهید بود. اعضای باشگاه همیشه به دنبال مربیان خوب می گردند. در اینجا چند نکته مهم گفته شده که مربیان باید آنها را در حرفه ی خود رعایت کنند.

  1. خوش قول و منظم باشید

همیشه قبل از اعضا در باشگاه حضور داشته باشید. هیچ کس دوست ندارد معطل مربی در باشگاه شود.

  1. تمام حرکات را یک به یک به اعضا توضیح دهید

فرقی ندارد یک حرفه ای در باشگاه ثبت نام کرده یا یک مبتدی تازه کار، مربی باید تمام حرکات را آموزش دهد. لطفا تنبل نباشید و وظیفه خود را انجام دهید.

چند نکته برای بهترین مری بدنسازی شدن

  1. تلفن همراه ممنوع

موقع آموزش گوشی، تبلت و خوراکی ممنوع می باشد. در ساعات آموزش دادن ارتباط خود را با دنیای بیرون قطع کنید. مردم پول داده اند که به آنها توجه شود. حرکت خیلی زشتی است در حالی که ورزشکار در حال اسکات زدن است شما در حال چک کردن پیام های گوشی تان باشید.

سواد مری خود تست کنید

  1. اکتیو باشید

مرتب در سالن چرخ بزنید. روی نیمکت، صندلی یا توپ ها ننشینید. ما به مربیان می گوییم هر ده ثانیه یا در طول تمرینات ورزشکاران را تشویق کنند یا نکات آموزشی به آنها یاد دهند. چه افراد با تجربه چه بی تجربه دوست دارند مورد تشویق قرار گیرند و نکات آموزشی یاد بگیرند.

دستگاه های مدرن یا مریان مدرن؟

  1. کنار گذاشتن تمام حواس پرت کن ها

حرف زدن با دیگران، تلفن زدن یا مشغول شدن به کارهای غیر مهم در باشگاه را کنار بگذارید زیرا نشانه بی احترامی شما به مشتری است. حتما قبل از شروع کلاس دستشویی بروید تا در حین آموزش ورزشکاران معطل شما نشوند.

  1. کمک کنید

به اعضای باشگاه هنگام بلند کردن وزنه ها کمک کنید. افراد جدید دوست دارند مربی به آنها اهمیت دهد. با کمک کردن به آنها انگیزه و دلگرمی می دهید.

  1. پاسخگو باشید

بعد از اتمام کلاس فورا لباس عوض نکنید که بروید، کمی صبر کنید شاید برخی از افراد سوالی داشته باشند یا مشورت از شما بخواهند. سعی کنید همیشه بعد از اعضا از باشگاه خارج شوید.

  1. صمیمی باشید

به عنوان یک مربی باید اسامی تمام اعضا را بدانید آنها را با اسم کوچک صدا بزنید رفتار دوستانه با آنها داشته باشید. نیازی نیست وارد مسایل خصوصی زندگی آنها شوید اما در مورد مشکلات و نقاط ضعف و قوت تمرینی شان با آنها صحبت کنید.

 

آیا این مقاله مفید بود؟ امتیاز دهید

اولین امتیاز را بدهید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
آخرین مقالات
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.

ارسال دیدگاه