فهرست مطالب

سرمقاله مجله بدنسازی بادی فول شماره ۸

مجله بدنسازی بادی فول شماره 8

در این شماره از مجله بدنسازی بادی فول حرف اول ما خطاب به جمعی از مربیان می باشد.

بعضی مواقع مدیران باشگاه ها برای دریافت مجوز فعالیت باشگاه خود به هر دلیل از کارت مربیگری دوستان و یا آشنایان برای تکمیل نمودن پرونده خود استفاده می کنند ولی درسالن مربی رسمی ندارند.

این گونه مربیان که کارت خود را درگرو مجوز دیگران قرار میدهند و در آن سالن کار نمیکنند باید بدانند در صورتی که هر اتفاقی برای ورزشکاران آن سالن بدنسازی رخ دهد و او یا خانواده اش از باشگاه شکایت کنند خسارت و دیه آن اتفاق به عهده مربی ثبت شده سالن است بخصوص که درسالن حضور نداشته است.

حال این اتفاق می تواند یک آسیب ساده و یا خدای ناخواسته مرگ ورزشکار باشد.

بسیاری از کسانی که بابت بدهی دیه در زندان هستند از قانون بی خبر بودند ولی شما امروز از قانون با خبر شدید اگر کارت مربیگری خود را برای مجوز کسی یا دوستی استفاده نموده اید با نامه ای به امور باشگاه ها در اداره ورزش و هیئت بدنسازی شهر خود از مربیگری آن سالن انصراف دهید تا از این به بعد خطر قانونی متوجه شما نباشد.

سالانه شکایات زیادی که حتی منجر به مرگ ورزشکاران در باشگاه ها و استخرها شده در محاکم قضایی درجریان است ولی ما از اخبار و کم کیف آن بی خبریم.

در نظر داریم در شماره های بعدی مجله بادی فول مسائل حقوقی بیشتری را برای شما مربیان و مدیران باشگاه ها اطلاع رسانی کنیم همراه باشید.

نویسنده: اصغر مرادی

آیا این مقاله مفید بود؟ امتیاز دهید

اولین امتیاز را بدهید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
آخرین مقالات
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.

ارسال دیدگاه