فهرست مطالب

مخاطبان دائم و وفادار سایت بادی فول برای پیدا نمودن مطالب مورد علاقه خود از این پس به غیر از دسته بندی های اصلی که در بالای صفحه سایت هست از این پس میتوانند گلچینی از مطالب هر دسته بندی را هم در اختیار داشته باشند.

با توجه به این که بیشترین مخاطبان ما از اهالی بدنسازی و شاغلین در بدنسازی هستند بهتر دیدیم پرمخاطبترین مقالات حال و گذشته سایت را در یک صفحه در اختیارتان قرار دهیم تا بتوانند در حین مطالعه دیگر موضوعات مرتبط را نیز مطالعه نمایند.

متاسفانه بسیاری از ما عادت کمتری به مطالعه پیوسته و پیگیر داریم و در مورد شغل و حرفه خود تنها کاری که نمیکنیم مطالعه است و بیشتر از دیگران تقلید میکنیم بدون ان که دلیل ان را بدانیم مربیگری بدنسازی از ان دسته مشاغل است که به غیر از کلاسهای اجباری برای دریافت کارت مربیگری برگزار میشود دیگر منابع، کتب و پایگاه به روزی برای دریافت اطلاعات موثق برای ان وجود ندارد و بیشتر مربیان برای به روز نگه داشتن اطلاعات خود از تقلید و شبکه های اجتماعی کمک میگیرند که این نمیتواند روش مطمئی باشد.

مادر سایت بادی فول پیگیری میکنیم که تا سهم کوچکی در به روز رسانی اطلاعات مربیان بدنسازی داشته باشیم بخشی از این اطلاعات ترجمه مقالات اساتید خارجی این رشته و یا نویسندگان مطرح از سایتهای مطرح بدنسازی انگلیسی زبان میباشد و بخشی از ان بنا به موضوعات مورد نیاز توسط تیم بادی فول تهیه و منتشر میگردد در زیر تعدادی از این مقالات گلچین شده قابل دسترسی میباشد.

۶ دلیل برای انتخاب مربیان خصوصی توسط مردم

بهترین مربیان بدنسازی فوتبال، والیبال، ..

۸ نکته ای که مربیان باشگاه باید بدانند

روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی

صلاحیت و مهارت مربی بدنسازی

تمرینات متنوع و مربیان متعصب

ویژگی های یک مربی برتر

راهنمای آموزش مربیگری

افتخار مربی بودن

مربیان خصوصی

مربیان موفق

 

۱۰مقاله مهم درباره تجهیزات بدنسازی

آیا این مقاله مفید بود؟ امتیاز دهید

اولین امتیاز را بدهید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
آخرین مقالات
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.

ارسال دیدگاه

2 دیدگاه در “۱۰ مقاله برتر مخصوص مربیان باشگاه های بدنسازی

ارسال دیدگاه