بهترین باشگاه

بهترین باشگاه های بدنسازی کدامند؟

اکثر شما حداقل یکبار در باشگاه بدنسازی ثبت نام کرده اید و تجربه ای دارید و بسته به
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
6+

اکثر شما حداقل یکبار در باشگاه بدنسازی ثبت نام کرده اید و تجربه ای دراین مورد دارید و نسبت به سابقه خود می توانید استانداردهای لازم یک  باشگاه بدنسازی را مثال بزنید. سایت بادی فول درنظر دارد به این مهم بپردازد اگر ازعموم مردم بخواهیم این استانداردها را نام ببرند بدون شک به تجهیزات جدید، سالن بزرگ، ارتفاع سقف زیاد، تهویه خوب، رختکن بزرگ، دوش وسرویس ،مربی خوب، نظافت سالن اشاره خواهند کرد که البته کاملا درست است ولی همه فاکتورهای لازم نیست.

یک سالن بدنسازی بغییر از موارد فوق امتیازات متنوعی را باید کسب کند تا بتوانیم آن را جزء بهترین باشگاه ها نام ببریم. در این نوشته به چند نکته اشاره خواهیم کرد.

بهترین باشگاه

۱- بهترین باشگاها باید در دسترس باشند.

یعنی برای مراجعه به آن پیاده، با خودرو، وسایل عمومی و دوچرخه برای اکثر افراد آن منطقه آسان باشد به عنوان مثال جای پارک خودرو داشته باشد و ایده ال است اگرنزدیک خیابان اصلی باشد.


بهترین باشگاه

۲- ابعاد بهترین باشگاها باید استاندارد و فراتر از استاندارد باشد.

مساحت ۲۰۰ متر و سقف ۳ متر حداقل استاندارد یک سالن است  هر چه این دو عدد در یک باشگاه بیشتر باشد کیفیت تمرین ورزشکاران بهتر است.


بهترین باشگاه

۳- بهترین باشگاه باید تجهیزات بدنسازی مدرن و کافی داشته باشد.

باشگاه نسبت به مساحت خود باید از تجهیزات کافی برخوردار باشد به طور معمول یک سالن ۲۵۰ متری ۱۲ دستگاه سیم کش ۶ دستگاه هوازی ۱۲ خرک و نیمکت اصلی و ۱/۵ تن وزنه دمبل هالتر متنوع را باید داشته باشد. هر چه تجهیزات وابزار ورزشی بیشتر امتیاز آن باشگاه بالاتر، البته متناسب با مساحت سالن که ما در  سایت بادی فول به آن پرداخته ایم.

اسامی و تعداد وسایل اصلی یک باشگاه بدنسازی 


بهترین باشگاه

۴- بهترین باشگاه باید مدیریتی برنامه دار داشته باشد.

مدیر یک باشگاه بدنسازی باید از لحظه ورود ورزشکار تا خروج او برنامه داشته باشد و وسایل و خدمات مورد نیاز او را تهیه و در اختیارش بگذارد.

تبلیغ و جذب حفظ مشتری تامین رفاهیات و لوازم کافی ورزش نظارت بر کیفیت خدمات و برخورد محترمانه پرسنل با ورزشکار مدیریت عالی باشگاه به روزرسانی خدمات و تجهیزات از تیترهای برنامه های یک مدیر موفق است که ما درسایت بادی فول به آن به صورت مفصل پرداخته ایم.

چگونه باعث جذب مشتری در باشگاه خود شوید!


بهترین باشگاه

۵-  مربی فعال و با دانش

یک مربی بدنسازی باهوش قلب تپنده یک باشگاه است. وظیفه او پیگیری اهداف ورزشی افراد طبق اصول علمی بدنسازی و مطابق با شرایط بدنی افراد می باشد. تغییر در اندام افراد طبق اهداف فرد و حفظ سلامت او در تمرین از وظایف اصلی یک مربی بدنساز است که در این مورد و دیگر موارد در این سایت مفصل توضیح داده ایم.

مربیان موفق

البته استاندارد های زیادی برای یک باشگاه بدنسازی موفق نیاز است ولی این چند مثال کلی بود  پیام های خود را در زیر این مقاله مطرح نمایید تا آن را کاملتر کنیم.

نویسنده: اصغر مرادی

    

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۹۶دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۵۹۲دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۸۸دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۷دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۳۵دیدگاه

ارسال دیدگاه