دستگاه های بدنسازی متریکس

کارخانه تولید دستگاه های بدنسازی متریکس

کارخانه دستگاهای بدنسازی متریکس را همه اهالی بدنسازی یا دیده اند و یا شنیده اند این تجهیزات تحت
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
0

دستگاه های بدنسازی متریکس را همه اهالی بدنسازی یا دیده اند و یا شنیده اند. کارخانه تولید این تجهیزات تحت لیسانس آمریکا می باشد و در چین تولید می شود.

دستگاه خارج پا

دستگاه خارج پا

کیفیت این محصولات در سطحی می باشد که با توجه به هزینه کم تولید در چین خود شرکت متریکس آمریکا هم این محصولات را از چین به آمریکا وارد میکند و تقریبا اغلب تولیدات کارخانه متریکس در چین انجام می شود.
زوایای این محصولات از لحاظ بیومکانیک ورزش در بهترین جایگاه می باشد و به همین جهت آسیب ورزشی را کاهش و نتیجه تمرین را چند برابر می نماید و مطمئنا از قویترین شرکت های تولید کننده تجهیزات بدنسازی می باشد.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

کیفیت تولید و طراحی آنها در سطح بالای صنعت فیتنس جهانی می باشد. همه موفقیت آنها حاصل کار تیمی، سرمایه بزرگ انسانی و چندین سال تجربه در بازار این گونه محصولات است. 

ساخت دستگاه ها در چین با تسهیلات گسترده و مهارت بالا انجام می شود و به طور دائم در حال تحول، نوآوری و بهبود است اگر یک بار ماشین های بدنسازی متریکس را تجربه کردید این مهم را درک می کنید.

سرشانه دستگاه

سرشانه دستگاه

تمامی دستگاه های متریکس تحت لیسانس کنترل کیفیت مورد تست قرار می گیرند و دارای گارانتی و تضمین کیفیت می باشند. این شرکت دارای مرکز توسعه و تحقیقات می باشد و هر روزه به دنبال راه حل های جدید برای رفع مشکلات مردم در زمینه فیتنس و بدنسازی می باشد.
وسایل بدنسازی و خانگی متریکس در چندین مدل تولید و در ایران عرضه می شود.
مشخصاتی که دستگاه های بدنسازی متریکس را از دیگر برندهای بدنسازی متمایز نموده زیبایی ظاهر، دوام و استاندارد زاویه آن می باشد که در همه مدل های آن رعایت شده است.

در ایران به دلیل استقبال زیاد از این برند بعضی از شرکت های ایرانی طرح متریکس را تولید نموده و در فروش آن بسیار موفق بودند.

 

کاتالوگ دستگاه های بدنسازی  مشاوره و سفارش دستگاه بدنسازی  تماشای محصولات بدنسازی   معرفی برند های بدنسازی دستگاه های بدنسازی  عکس باشگاه های تجهیز شده

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۹۶دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۶۰۶دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۶۰۰دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۹دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۴۵دیدگاه

ارسال دیدگاه