کای گرین

کای گرین

لسلی کای گرین (متولد 12 جولای 1975) با نام معروف کای گرین یا کای ال گرین یک بدنساز
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
گرین در سال ۲۰۰۹ IFBB استرالیا
اطلاعات شخصی
متولد۱۲ ژوئیهٔ ۱۹۷۵ ‏(۴۱ سال)
بروکلین, ایالات متحدهٔ آمریکا
قد۱٫۷۳ متر (۵ فوت ۸ اینچ)
وزن۲۶۰-۲۷۵ پوند (در فصل)
۳۰۰-۳۱۰ پوند (خارج از فصل)
حرفه اصلی
بهترین پیروزیآرنولد کلاسیک, ۲۰۰۹–۲۰۱۰ و ۲۰۱۶
فعالبلی

کای گرین

لسلی کای گرین (متولد ۱۲ جولای ۱۹۷۵) با نام معروف کای گرین یا کای ال گرین یک بدنساز حرفه ای، مربی، بازیگر و هنرمند آمریکایی است. آخرین پیروزی او در آرنولد کلاسیک ۲۰۱۶ بود. کای گرین در مسابقات مستر المپیای ۲۰۱۲، ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ مقاوم دوم را کسب کرده است.

 

اوایل زندگی

گرین در بروکلین نیویورک بدنیا آمد و بزرگ شد. از سن شش سالگی به دلیل نداشتن خانواده درست در پرورشگاه و مرکز درمانی بزرگ شد. طبق بیوگرافی آنلاین گرین، رشد سریع فیزیکی او توجه معلم انگلیسی کلاس هفتمش را جلب کرد و به خاطر اینکه رفتار او در مدرسه دردسر ساز بود معلمش او را به رقابت های بدنسازی نوجوانان تشویق کرد.

کای به یک بدنساز مشتاق تبدیل شد و در رقابت های فیزیک ملی (NPC) شرکت کرد و هدفش حرکت به سوی IFBB بود. در رده ترکیبی در NPC موفقیت کسب کرد. اگرچه او مسابقه تیم جهانی NPC سال ۱۹۹۹ را برنده شد اما ناامید شد و ۵ سال از رقابت ها دوری کرد. پس از آن دوباره در مسابقات تیم جهانی NPC 2004 شرکت کرد و برنده شد. این پیروزی او را تبدیل به یک بدنساز حرفه ای IFBB کرد.

مستر المپیا و حرفه ای نیورک شدن

در سال ۲۰۱۱ گرین شروع به تمرین با مربی خود جورج فرح کرد و مقام اول مسابقات حرفه ای نیویورک ۲۰۱۱ را بدست آورد. همان سال مقاوم سوم رقابت های مسترالمپیای ۲۰۱۱ را نیز کسب نمود و صلاحیت حضور در رقابت های ۲۰۱۲ لاس وگاس را بدست آورد به همین دلیل در مسابقات حرفه ای نیویورک ۲۰۱۲ شرکت نکرد تا تمام تمرکز خود را روی مستر المپیا بگذارد.

در ۲۹ سمپتامبر ۲۰۱۲ او در جایگاه دوم رقابت های مستر المپیای ۲۰۱۲ قرار گرفت. در ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۳ و در ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۴ در رقابت های مسترالمپیای لاس وگاس به طور متوالی باز هم مقام دوم را کسب نمود.

در سال ۲۰۱۵ به دلایل نامعلوم در مسابقات مستر المپیا شرکت نکرد او در این خصوص گفت : “دست های پشت پرده  زیاد بودند که نمی توانم حرفی در این مورد بزنم.” مقامات بالای المپیا این ادعا را رد کردند و مدعی شدند که او از شرکت در مسابقات منع شده بود همچنین آنها تایید کردند که کای گرین در مسابقات ثبت نام نکرد و چندین بار از ماه می به او یادآوری شد. گرین برای ثبت نام در ماه می مهلت خواست و به او تا ماه جولای مهلت داده شد اما در این مهلت داده شده نیز ثبت نام نکرد.

در ۵ مارس ۲۰۱۶ گرین برنده مسابقات آرنولد کلاسیک ۲۰۱۶ شد.

اسپانسرها و حامیان مالی

گرین توسط مجله فلکس اسپانسر شد. او برند مکمل خود را با نام دینامیک ماسل در سال ۲۰۱۵ راه اندازی کرد. در می ۲۰۱۶ گرین برنامه تمرینی خود را به نام ۵P بیرون داد. ۵P مخفف کلمات “Proper Preparation Prevents Poor Performance” می باشد یعنی “آماده سازی درست مانع عملکرد ضعیف می شود”.

تکنیک

گرین اغلب در مورد “ارتباط ذهن و عضله” بحث می کند. در مقاله ای که توسط مجله فلکس در مورد ده اصول برتر برای داشتن عضلات پشت بزرگ چاپ شده گرین توضیح داده ” ارتباط ذهن و عضله عامل اول در تمرین می باشد. شما در طول زمان با نشان دادن عضلات خود و همچنین موقع تمرین کردن احساسی که نسبت به عضلات خود پیدا می کنید موجب تقویت ذهن شما می شود. در نتیجه به جایی می رسید که ذهن تان می تواند به توانایی عضلاتتان بازخورد نشان دهد و عضلاتتان نیز می توانند به تحریک ذهن تان واکنش نشان دهد. پس بین ست ها و هر زمان که می توانید فیگور گرفتن را تمرین کنید و احساس کنید در طول تمام ست های تمرینی عضلاتتان در حال کار کردن هستند. در نتیجه ذهن و عضله به یک زبان صبحت خواهند کرد و با هم ارتباط برقرار می کنند.

حرفه بازیگری

در نوامبر ۲۰۱۶، گرین به کشور چین رفت و در یک فیلم رزمی با عنوان “مشت دیوانه” نقش بازی کرد که در سال ۲۰۱۸ اکران خواهد شد. گرین در نقش یک تبهکار است که در سکانس اول فیلم با شخصیت اصلی فیلم مبارزه می کند.

طبق شایعات و اخبار رسیده کای گرین خودش را بازنشسته کرده و دیگر در هیچ مسابقه ای شرکت نخواهد کرد. صحت و سقم این خبر هنوز تایید نشده است.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Kai_Greene

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۸۴دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۵دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۷۴دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۲۱دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۴۹۸دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۱۳دیدگاه

ارسال دیدگاه