دروغ های بدنسازی

باور کنم یا نه؟ دروغ های بدنسازی

اینستاگرام و تلگرام، سایت ها و مجلات هر روز شما را بمباران اطلاعات بدنسازی و فیتنس می کنند

اینستاگرام و تلگرام، سایت ها و مجلات هر روز شما را بمباران اطلاعات می کنند اما اینقدر این مطالب زیاد و متنوع هستند که شما را گیج می کنند. کافیست شما بخواهید چربی های شکم خود را کم کنید شاید در همین کانال های تلگرام صدهزار روش مطلب، مقاله، توصیه و برنامه پیدا کنید که انواع میوه ها، غذاها، تمرینات و مکمل ها را با ادبیات جذاب نوشته است.

دوستی می گفت: مقاله ای خواندم که در آن برای عضله سازی ورزشکار را به خوردن شش وعده جگر در روز همراه با کشک مایع دعوت کرده بود و اصرار داشت که این برنامه کمتر از شش هفته جواب نمی دهد!. رژیم های کوبایی، کانادایی، گیاه خواری و آب درمانی امروزه شایعات زیادی به پا کرده که متاسفانه آدم های بیکار و نا آگاه هم آن ها را تولید و منتشر می کنند اما آیا راه درست استفاده از رژیم های تمرینات و مطالب شبکه های اجتماعی می باشد؟ آیا سلامتی بازیچه است؟ امروزه در جهان همه علوم را به منبعش می شناسند و هر چه آن منبع معتبرتر پذیرش آن هم فراگیر است. پس دقت کنید هر مطلب علمی خبری و آموزشی را باور و منتشر نکنید دقت کنید منبع مطلبی که می خوانید چیست و از کجاست و چقدر اعتبار دارد.

خدارو شکر امروز در تلگرام همه مربی، قهرمان، استاد، دکتر و همه چیز دانند و اما واقعا می شود به یک حرف و یک مطلب بی پایه و اساس و یک فردی که هیچ گونه سابقه ایی ندارد عمل کنیم؟

یک تفاوت افراد علمی و متخصص با افراد مدعی تو خالی و اطلاعات بین است و که هم سوابق و مدارک روشنی از خود ارائه می دهند و هم هر مطلبی را با ارائه منبع معتبر مطرح می کنند. دقت کنید اساتید جعلی همه جا هستند اگر ادعایی دیدید یا شنیدید از آن ها ندارم و منابع معتبر بخواهید.

شخصیت و سلامتی شما ارزشمند است بازیچه افراد جعلی نشوید لطفا.

برای دریافت اخبار سریع و مطالب معتبر بدنسازی و فیتنس از گزینه های زیر استفاده کنید.

کانال رسمی بادی فول

پیج اینستاگرام بادی فول

نویسنده: اصغر مرادی

به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر پرورش اندام در رشد قدی
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۷۳دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۴۳دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۴۹دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۰۵دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۳۶۷دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۳۵۹دیدگاه

ثبت دیدگاه