شرکت تکنوجیم techno gym

شرکت تکنوجیم techno gym

وسایل بدنسازی و هوازی تکنوجیم ایتالیا یکی از مطرح ترین برندهای حال حاضر درایران و جهان می باشد.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

 

وسایل بدنسازی و هوازی تکنوجیم ایتالیا یکی از مطرح ترین برندهای حال حاضر در ایران و جهان می باشد. به صورتی که در کل دنیا باشگاه های که از این شرکت خرید کرده اند جزء معتبرترین باشگاه های مناطق خود محسوب می شوند.

با توجه به محبوبیت این برند نمونه چینی آن هم تولید شد که با نام شرکت بادی استرانگ A9 در کل دنیا بخصوص آسیا بدلیل قیمت مناسب مورد استقبال قرار گرفت.

پرس سینه نشسته

پرس سینه نشسته

از زمانیکه موسس و رئیس techno gym آقای نریو الساندری اولین دستگاه تکنوجیم را در گاراژ خانه اش ساخت، این شرکت پا گرفت و به پیشرفت و بهبود مستمر روی آورد.

این کمپانی محصولات موفق و نوآورنه ای برای صنعت فیتنس، علوم پزشکی و ورزشی از سال ۱۹۸۳ تا به امروز تولید کرده است.

هدف آنها این است که به یک لیدر جهانی در میان ارائه دهندگان راه حل های سلامتی و تندرستی تبدیل شوند. خدمات و محصولاتی را به بازار عرضه کرده اند تا مردم بتوانند در همه کشورها و هر زمان که خواستند به آنها دسترسی پیدا کنند.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

نریو الساندری

نریو الساندری تکنوجیم را در سال ۱۹۸۳ در سن ۲۲ سالگی تاسیس کرد. با کمک برادرش، پیرلویجی اولین قطعات تجهیزات باشگاهی را در گاراژ خانه شان طراحی و سپس ساختند.

امروزه techno gym لیدر جهانی در بخش راه حل های فیتنس و سلامتی می باشد و ۶۵ هزار مرکز سلامتی و بیش از ۱۰۰ هزار خانه را در کل دنیا تجهیز کرده است. تخمین زده شده که محصولات تکنوجیم تقریبا توسط ۳۵ میلیون نفر در روز استفاده می شود. این شرکت حدود ۲۲۰۰ نفر را در ۱۴ شاخه در کل اروپا، آمریکا، آسیا، خاورمیانه، آمریکای جنوبی و استرالیا به کار گرفته است. و ۹۰ درصد از آنچه را که می سازد به بیش از ۱۰۰ کشور صادر می کند.

جلو بازو نشسته

جلو بازو نشسته

تکنوجیم ۵ مرتبه به عنوان تامین کننده ی رسمی بازی های المپیک انتخاب شد: سیدنی ۲۰۰۰، آتن ۲۰۰۴، تورینو ۲۰۰۶، پکن ۲۰۰۸، لندن ۲۰۱۲ و ریو ۲۰۱۶.

علاوه بر تعهد به دنیای المپیک، باشگاه های ورزشی معتبر دنیا نیز با تکنوجیم برای آموزش تمرینی قهرمانان همکاری می کند از قبیل: میلان، اینتر، یونتوس، رئال مادرید و چلسی در فوتبال، فراری در فرمول ۱ و لونا در قایقرانی.

تکنو جیم شریک جهانی و رسمی Milan EXPO 2015 می باشد.

شرکت بادی فول آمادگی خود را جهت فروش محصولات تکنو جیم مینماید.

کاتالوگ دستگاه های بدنسازی  مشاوره و سفارش دستگاه بدنسازی  تماشای محصولات بدنسازی  دستگاه های بدنسازی  عکس باشگاه های تجهیز شده

 

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۹۸دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۶۳۲دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۶۰۰دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۴۱دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۶۳دیدگاه

ارسال دیدگاه