این شرکت در سال ۱۹۸۰ توسط والتر هردن در کشور آلمان تاسیس شد. در سال ۲۰۰۹ والتر هردن جایزه تریبون فیتنس را به خاطر نوآوری و خلاقیت دریافت کرد. 

 

 

محل کارخانه این شرکت در شالکه ی آلمان قرار گرفته و مساحت کارخانه حدود ۲۰,۰۰۰ متر مربع می باشد که روزانه ۴۲ دستگاه تولید می کند. این شرکت دارای بیش از ۱۰۰ کارمند می باشد و جوایز زیادی به خاطر طراحی زیبا و کیفیت بالای محصولات توسط این کارکنان دریافت کرده است.

دستگاه پشت بازو دیپ
دستگاه پشت بازو دیپ

شرکت Gym 80 در سایت رسمی خود دلایل انتخاب محصولات را برای مشتریان بیان کرده که به نوعی ویژگی های دستگاه های این شرکت نیز می باشند :

 • استفاده از تکنولوژی بالا برای ساخت دستگاه ها، تهیه مواد اولیه و فولاد برای ساخت دستگاه ها از خود کشور آلمان می باشد و طراحی و ساخت آنها توسط مهندسین حرفه ای و صنعتگران ماهر با استفاده از لیزر و ربات صورت گرفته است.
 • تجربه خریدنی نیست! تجربه ی ما با گذر زمان طی ۳۰ سال بدست آمده است. به همین دلیل است که باور داریم می توانیم بهترین محصول را بسازیم و به بازار عرضه کنیم.
 • هدف ما ساخت محصول با بالاترین کیفیت است نه بالاترین سود، به همین خاطر مستقل هستیم و با هیچ شرکت و سازمان دیگری شریک نمی باشیم. شریک ما مشتری های ما هستند.
 • برای ساخت دستگاه ها از لوله فولادی به ضخامت ۴ میلی متری استفاده می شود که این تفاوت ظریف موجب بالا بردن مقاومت و طول عمر دستگاه ها می شود.
 • بیش از ۲۵۰ دستگاه تنها برای بخش تمرین عضلات تجهیزات فیتنس و پزشکی شرکت جیم ۸۰ را پوشش می دهد.
 • انتخاب اختیاری رنگ و لوگوی مورد نظر مشتری روی دستگاه ها.
 • ۷۵ درصد از محصولات شرکت جیم ۸۰ که از ۳۰ سال پیش تولید شده اند هنوز در حال استفاده می باشند. این نشان دهنده ی قدرت و استحکام دستگاه ها می باشد.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

شرایط گارانتی محصولات شرکت جیم هشتاد :

 • ده سال برای اسکلت دستگاه ها
 • دو سال برای بخش های متحرک
 • یک سال برای تشک های چرمی، رنگ دستگاه و قطعات پلاستیکی
 • پنج سال برای کابل های فولادی

 

دستگاه مسگری
دستگاه مسگری

دستگاه های بدنسازی جیم ۸۰ بسیار کم به ایران وارد شده و هنوز واردات آن به ایران برنامه دار نیست ولی به صورت سفارشی امکان تحویل آن هست. طراحی خاص رنگ و روکش های متنوع از امتیازهای وسایل بدنسازی جیم ۸۰ می باشد.

دستگاه های جلو ران، پشت ران، کراس آور جیم هشتاد از جمله تولیدات خوش ساخت این کمپانی آلمانی می باشد.    

معرفی دیگر کارخانه ها
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درج آگهی بدنسازی

حداکثر 10 عکس مجاز می باشد