شرکت بادی استرانگ با سرمایه برخی از شرکت های خصوصی در سال ۲۰۰۱ راه اندازی شد.

بادی استرانگ فیتنس یکی از بزرگترین سازنده های تجهیزات فیتنس برای کاربرد تجاری در چین با ۱۲ سال تجربه صادرات می باشد. بیشتر از سی درصد محصولات، به بیش از ۷۰ کشور فروخته می شود از جمله اروپا، آفریقا، آسیا، آمریکا شمالی و جنوبی.

سرشانه
سرشانه

فروش محصولات این شرکت هر ساله بالاتر می رود و در چین رتبه یک را دارد. هدف این شرکت ارائه بهترین محصول با بهترین برند است.

کارخانه بادی استرانگ دارای طراحی حرفه ای و مدیریت عالی می باشد. آنها مواد خام با کیفیت را از کره وارد می کنند، امکانات پیشرفته مثل دستگاه برش لیرزی را از آلمان و رباط جوش را از ژاپن می گیرند. شرکت بادی استرانگ دارای امتیاز CE و iso9001 می باشد.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

شرکت body strong در چهار بخش تولید دستگاه دارد: دستگاه های خانگی، دستگاه های هوازی، مکانیکی و دستگاه های فیزیوتراپی مراکز سلامتی.

تمامی دستگاه های بادی استرانگ تحت لیسانس کنترل کیفیت مورد تست قرار می گیرند و دارای گارانتی و تضمین کیفیت می باشند. این شرکت دارای مرکز توسعه و تحقیقات می باشد و هر روزه به دنبال راه حل های جدید برای رفع مشکلات مردم در زمینه فیتنس و بدنسازی می باشد.

با دسترسی و انتقال راحت و سریع دستگاه ها، کنترل کیفیت برتر، خدمات مشتری و خدمات پس از فروش همراه با گارانتی و کارمندان با تجربه همگی دست به دست هم داده اند تا مشتری ها از این محصولات رضایت کامل را داشته باشند.

جلوران
جلوران

در ایران از سال ۲۰۰۵ تا کنون بسیاری از این وسایل وارد شدند که حقیقتا نسبت به قیمت آنها کارآمدی خوبی داشتند و حتی می توانیم بگوییم دستگاه های بدنسازی دست دوم بادی استرانگ هم هنوز کیفیت خوبی از نمونه های نو ظهور چینی دارند و تقریبا در تمامی استان های کشور زیاد استفاده شده اند.

از جمله مدل های که تاکنون بادی استرانگ روانه بازار نموده اند در طرح های A6 ,A8 ,A9 ,K BD ,BS ,BW می باشد.    

معرفی دیگر کارخانه ها
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درج آگهی بدنسازی

حداکثر 10 عکس مجاز می باشد