شرکت body solid تولید کننده و توزیع کننده پیشرو تجهیزات فیتنس با کیفیت بالا برای بازارهای خانگی و باشگاهی می باشد.

با بیش از ۲۰ سال تجربه، بادی سولید یکی از گسترده ترین محصولات را در این صنعت ارائه می دهد. از جمله باشگاه های چند ایستگاهی، دستگاه های وزنه آزاد، خط تولید کامل محصولات هوازی، صفحات وزنه، کتل بل، دمبل و لوازم جانبی فیتنس.

سرشانه دستگاه
سرشانه دستگاه

در اصل بادی سولید در سال ۱۹۸۹ تاسیس شد و از یک محوطه ۱۰۰۰۰ متر مربع شروع کرد تا به یک شرکت تولید کننده ۲۰۰,۰۰۰ متر مربع در شیکاگو رشد کرد. این شرکت محصولات خود را در ایالت متحده آمریکا، کانادا و بیش از ۱۰۰ کشور در سراسر دنیا می فروشد، در واقع این برند بدنسازی به خاطر تضمین و گارانتی محصولاتش شهرت یافته است.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

اکثر محصولات body solid تحت لیسانس iso-9000 با کیفیت و عملکرد بالا می باشد و با بهترین خدمات مشتری در بازار با کادر حرفه ای آموزش دیده برای ایجاد یک خرید لذت بخش پشتیبانی می شود.

دستگاه های بدنسازی body solid به عنوان سخت ترین و قابل اطمینان ترین محصولات در بازار تجاری تناسب اندام به رسمیت شناخته شده است. این شرکت گسترده ترین و بهترین انتخاب محصولات دارای امتیاز تجاری در صنعت فیتنس و بدنسازی را به مشتری ارائه می دهد.

جدا از داشتن متنوع ترین محصولات، چیزی که تجهیزات بادی سولید را از سایر شرکت ها متمایز می کند این است که این شرکت ارسال محصولات را بدون زمان انتظار و بدون سفارش ویژه برای مشتری می فرستد.

بادی سولید بجز تولید کل دستگاه های مکانیکی و هوازی، خط تولید کاملی از وزنه های آزاد، انواع نیمکت ها و همچنین میله ها، صفحات هالتر، خرک و لوازم جانبی باشگاه ها را تولید می کند.

جلو بازو لاری
جلو بازو لاری

در طول این ۲۵ سال تجربه، بادی سولید ماهیت بین المللی پیدا کرده و تمام محصولات خود را به گوشه گوشه کره زمین ارسال می کند. محصولات بادی سولید در بیش از ۱۳۰ کشور فروخته شده اند و امروزه این شرکت در هر قاره ای از جهان به جز قطب جنوب توزیع کننده دارد.

وسایل بدنسازی بادی سولید شاید به جرات بتوانیم بگوییم اولین وسایل شهرت یافته در ایران بوده و بعضی از شهرها مثل اصفهان اولین استفاده کننده وسایل خارجی از این برند بوده اند.

معرفی دیگر کارخانه ها
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درج آگهی بدنسازی

حداکثر 10 عکس مجاز می باشد