شرکت BH FITNESS

شرکت بی اچ فیتنس BH FITNESS

شرکت بین المللی بی اچ bh شرکتی با سابقه ی بیش از 100 سال در تولید دستگاه های
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
0

 

بی اچ شرکت بین المللی با سابقه ی بیش از ۱۰۰ سال در تولید دستگاه های باشگاهی می باشد. در سال ۱۹۰۹، شرکت BH تشکیل شد و به عنوان سازنده ی محصولات فولادی در اسپانیای شمالی شروع به کار کرد. نام BH برگرفته از بیستگ وی هرمانوس (BeisteguiHermanos) می باشد که شامل برادران اسپانیایی بیستگ وی می باشد. با شروع سال ۱۹۱۹ برادران بیستگ وی یعنی دومینگوی، جووان و کاسمی شروع به استفاده از تجربه ی خود در صنعت فولاد برای ساخت پدال های دوچرخه کردند و از آن به بعد تاریخی در سلامت و فیتنس برای خود رقم زدند.

جلو ران

جلو ران

امروزه گروه BH یک برند جهانی چند ملیتی می باشد که با مراکز و نمایندگی های فراوان در سراسر دنیا مشغول به کار می باشند. بخش فیتنس BH در سال ۱۹۶۰ ساخته شد و تا کنون پاسخگوی درخواست مشتریان برای محصولات با کیفیت و صادر کردن آنها به سایر کشورها می باشد. یکی از کارخانه های BH در مکزیک در سال ۱۹۹۲ تاسیس شد. هم اکنون سه مرکز ساخت دیگر در مکزیک، پرتغال و اسپانیا با نمایندگی هایی در چین، فرانسه، آلمان، مکزیک، نیوزلند، پرتغال، تایوان، انگلیس و آمریکا برقرار می باشند.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

شرکت BH محصولات خود را به بیش از ۶۵ کشور در ۵ قاره ی دنیا صادر می کند و دارای ۱۱ برند جهانی نیز می باشد :

BH Fitness, BH HiPower, BH Proaction, Bladez Fitness, ION, Shiatsu, Viva Fit, Ulti-MATE Garage Pro, Ulti-MATE Garage, Ulti-MATE Storage and BH Bikes

شرکت BH FITNESS صاحب شش سازمان طراحی است که در فرانسه، آلمان، ایتالیا، ژاپن، اسپانیا و آمریکا قرار گرفته اند. تمرکز این شرکت بیشتر روی کیفیت محصول و استفاده از تکنولوژی های بروز می باشد. این شرکت همراه با داشتن ISO 9001 دارای تضمین کیفیت و تیم تحقیق و توسعه نیز می باشد.

دستگاه های بدنسازی شرکت بی اچ BH شامل دستگاه های خانگی، باشگاهی، هوازی و لوازم جانبی باشگاه ها می باشد.

داخل و خارج ران

داخل و خارج ران

وسایل بدنسازی بی اچ در ایران یک برند کمیاب ولی محبوب است به شکلی که باشگاه هایی که از این وسایل استفاده می نمایند به هیچ قیمتی مایل به تعویض آنها نیستند و چه بسا دستگاه های دست دوم بی اچ به قیمت آکبند به فروش می روند. خرید دستگاه های بدنسازی بی اچ به صورت سفارشی امکان پذیر است.

دستگاه های اسمیت ماشین، مولتی هیپ، پشت ران نشسته و لت سیم کش بی اچ از جمله تولیدات مرغوب تر این کمپانی اسپانیایی می باشد.

کاتالوگ دستگاه های بدنسازی  مشاوره و سفارش دستگاه بدنسازی   تماشای محصولات بدنسازی    

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۹۶دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۵۹۲دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۸۸دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۷دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۳۵دیدگاه

ارسال دیدگاه