اینفینیتی INFINIT LABS

شرکت اینفینیتی INFINIT LABS

شرکت در سال 2001 وارد صنعت تغذیه و ورزش شد اما چند سال بعد این شرکت تغذیه ورزشی
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

شرکت اینفینیتی INFINIT LABS در سال ۲۰۰۱ وارد صنعت تغذیه و ورزش شد اما چند سال بعد این شرکت تغذیه ورزشی فروخته شد و هنوز هم تا به امروز در ۷۰ کشور به طور موفق عمل می کند. پس از چهار سال دور بودن از این حرفه، صاحب شرکت متوجه شد که می تواند مکملی تولید کند که از مابقی شرکت ها متفاوت باشد. پس از روزها تحقیق و تلاش برای ساخت مواد اولیه سالم و مغذی، او محصولاتی تولید کرد که از نظر علمی و کیفیت تایید شده اند. این ترکیبات همراه با شور و اشتیاق برای ارائه یک محصول ایمن و قابل اعتماد دست به دست هم دادند تا شرکت INFINT LABS در سال ۲۰۰۹ خریداری و پایه گذاری شود.

در infinite labs هدف و وعده ی اصلی ما به مشتریان معرفی محصولات تغذیه ورزشی نوآورانه و فراتر از انتظار می باشد. infinite labs در حال تکامل بعنوان یکی از برندهای در حال رشد روز افزون و مبتنی بر تحقیق در صنعت ورزشی می باشد. با حضور در ۲۵ کشور در سراسر جهان دارای موقعیت جهانی می باشد و با راه اندازی بخش جدید اثربخشی بالا، infinite labs به طور ویژه به کار خود ادامه خواهد داد.

تمام محصولات infinite labs از نظر فرایند ساخت، خالص بودن، مقوی بودن و کیفیت مطلوب مکمل غذایی تضمین شده و گارانتی دار است.

یکی از بهترین فرمول های خواب آن در بازار Cyclo Rem می باشد.

آنها در نمایشگاه های مکمل حضور فعالی ندارند ولی محصولات خاص و جذابی به بازار عرضه میکنند مثل پروتئین وی، مولتی ویتامین بدنسازان، چربی سوز الکارنیتین، کراتین ا ت پ

همه محصولات این شرکت در آزمایشگاه های (سازمان غذا و داروی آمریکا) با کیفیت بالا و با بالاترین استاندارد تایید شده اند. همچنین محصولات این شرکت دارای تاییدیه می باشند. تیم تحقیقاتی شرکت اینفینیتی از برجسته ترین پزشکان و دانشمندان در زمینه بهداشت، ورزش و علوم تغذیه و علم تمرین تشکیل شده است.

مشاوره مصرف مکمل ها

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۸۰۲دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۶۶۰دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۶۰۲دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۴۳دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۷۳دیدگاه

ارسال دیدگاه