سلوکور Cellucor

شرکت سلوکور CELLUCOR

شرکت مکمل های بدنسازی Cellucor خط مشی کیفیت، یکپارچگی و صداقت و نوآوری همیشگی را به عنوان ماموریت

شرکت مکمل های بدنسازی سلوکور Cellucor خط مشی کیفیت، یکپارچگی و صداقت و نوآوری همیشگی را به عنوان ماموریت و هدف خود دنبال می کند. برای ارائه بهترین نتیجه ممکن و همزمان با بهبود کیفیت زندگی مردم تمام تلاش خود را انجام میدهند.

تک تک واحدهای تولید تحت آزمایش دقیق و شدید برای اطمینان از قدرت، ثبات و مهمتر از همه ایمنی قرار می گیرند.
بسته بندی آن نه تنها فرمتی از کیفیت برتر می باشد بلکه نشان و ضعیت برتر و نخبه صنعت مکمل می باشد. این شرکت بر نتایجی که مشتری می گیرد اعتماد می کند تا کمپین بازاریابی و خدمات علمی خود را به عنوان پایه و اساسی برای موفقیت شان به پیش ببرند.

از ویژگی های محصولات سلوکور Cellucor می توان:

کیفیت، تنوع بسیار بالا و اثربخشی حرفه ای را نام برد و در واقع این شرکت برای نیاز های مختلف، اهداف مختلف و ورزشکاران کلیه رشته های ورزشی محصولاتی حرفه ای و تخصصی را به بازار جهانی ارائه داده است.

سلوکور Cellucor بدنسازان، وزنه‌برداران و ورزشکاران حرفه‌ای و سخت‌کوش را هدف قرار داده که در آرزوی رسیدن به سکوهای بالا و قهرمانی هستند. این ورزشکاران کسانی هستند که متکی بر دانش و آخرین پژوهش‌ها در حوزه‌ی مواد غذایی هستند تا با مصرف این مکمل های ورزشی سطح تمریناتشان را بالا برده و روند عضله سازی خود را سرعت بخشند.

همه محصولات این شرکت در آزمایشگاه های (سازمان غذا و داروی آمریکا) با کیفیت بالا و با بالاترین استاندارد تایید شده اند. همچنین محصولات این شرکت دارای تاییدیه GMP می باشند. تیم تحقیقاتی شرکت سلوکور Cellucor از برجسته ترین پزشکان و دانشمندان در زمینه بهداشت، ورزش و علوم تغذیه و علم تمرین تشکیل شده است.

مکمل های چربی سوز و مکمل کراتین و گلوتامین این شرکت در بازار اروپا و امریکا بسیار موفق بوده از بهترین های بازار است.

مشاوره مصرف مکمل ها

به اشتراک بگذارید:

ثبت دیدگاه