تستوسترون ، ترس و چربی سوزی

تستوسترون ، ترس و چربی سوزی

طبق تحقیق مرکز پایگاه سلامتی ، تستوسترون با صداقت ارتباط نزدیکی دارد. مردانی که به آنها مکمل های
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

ترس و چربی سوزی

  • طبق تحقیق مرکز پایگاه سلامتی، تستوسترون با صداقت ارتباط نزدیکی دارد. مردانی که به آنها مکمل های تستوسترون داده شد نسبت به مردانی که مکمل تستوسترون مصرف نکردند کمتر دروغ می گفتند. پس بزرگترین بدنسازان باید صادق ترین افراد باشند.
  • از چه چیزی می ترسید؟ از بلند کردن وزنه یا اسکوات های سنگین؟ چیزی که باید زمین بگذارید بیان کردن ترس هایتان است. در مورد احساسات خود دقیقا صحبت کنید. طبق مرکز پایگاه سلامت در ۱۲ دسامبر تحقیقی در خارج از دانشگاه کالیفرنیای لوس انجلس یافت شد که نشان میدهد بیان کردن اضطراب، زمانیکه با آن روبرو هستید می تواند ذهن شما را آسوده کند. افکارتان را به صدا در آورید و احساسات خود را بلند بگویید، خواه به شخص دیگر خواه به خودتان. از این طریق ترس تان بسیار کمتر خواهد شد.
  • تحقیقی در دانمارک نشان داده افرادی که به مدت ۳۰ دقیقه در روز به مدت ۳ ماه ورزش می کنند نسبت به افرادی که به مدت ۶۰ دقیقه روزانه تمرین می کنند وزن بیشتری کم می کنند. چرا؟ مولف این تحقیق دکتر بنتا استالیکلنچ توضیح می دهد که: افراد با دوز متوسط ورزش، تمایل به افزایش سطح فعالیت خود در کل روز داشتند که نشان دهنده ی پر انرژی بودن آنها می باشد. جلسات ورزش طولانی تر و دارای تعرق بالا باعث شد آن افراد کمتر فعالیت داشته باشند و در خارج از باشگاه کالری کمتری بسوزانند. پس زمانیکه به باشگاه می روید رمقی برای بعد از باشگاه برای خود بگذارید.

منبع : ironmanmagazine.com

به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۸۴دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۵دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۷۴دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۲۱دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۴۹۸دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۱۳دیدگاه

ارسال دیدگاه